Hungarian Criminal Minds Fanatic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hungarian Criminal Minds Fanatic

A Magyar Gyilkos Elmék rajongók fóruma. Profilozz te is velünk!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Új fórum - vélemény kéretik!

Go down 
+2
Stefibaba
LuluDarling
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
LuluDarling
Admin - Profilozó
Admin - Profilozó
LuluDarling


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2012. Jul. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Quantico

Új fórum - vélemény kéretik! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! - Page 3 Icon_minitimeHétf. Júl. 23, 2012 6:45 am

Köszönöm szépen lányok, nagyon-nagyon aranyosak vagytok! Nem szerettem volna nektek csalódást okozni, a maximumot szerettem volna nektek adni, mert ti aztán igazán megérdemlitek. Sajnálom, hogy nem sikerült, de örülök, hogy azért jól érzitek magatokat! :cheers: flower
Vissza az elejére Go down
https://criminalminds.hungarianforum.com
Stefibaba
Profilozó
Profilozó
Stefibaba


Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 41
Tartózkodási hely : Los Angeles, CA

Új fórum - vélemény kéretik! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! - Page 3 Icon_minitimeVas. Júl. 22, 2012 8:44 am

Egyetértek Andival ! Nem az aláírás a lényeg, hanem az , hogy hála neked Lulu van megint fórumunk, együtt vagyunk, és remélem még jönnek tagok, és nagyon jó kis társaság lesz ezen a fórumon is. flower
Vissza az elejére Go down
AndreaReid
Profilozó
Profilozó
AndreaReid


Hozzászólások száma : 599
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 37
Tartózkodási hely : Quantico, Virginia

Új fórum - vélemény kéretik! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! - Page 3 Icon_minitimeVas. Júl. 22, 2012 8:33 am

LuluDarling írta:
Bárcsak így lenne...mert így nem teljes az örömöm és tudom, hogy a tiétek sem...

Lulu annyi mindent megtettél már értünk és annyi mindent visszahoztál a régi fórum hangulatából, hogy ezért hatalmas köszönettel tartozunk. flower Ha egy valami nem jön össze, hidd el attól nem lesz rosszabb, ugyanúgy jól fogjuk itt érezni magunkat.
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
Admin - Profilozó
Admin - Profilozó
LuluDarling


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2012. Jul. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Quantico

Új fórum - vélemény kéretik! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! - Page 3 Icon_minitimeVas. Júl. 22, 2012 7:54 am

AndreaReid írta:

Sajnálom, hogy nem sikerült megcsinálni, nem tudom mi lehet a gond, ha a másik fórumon minden rendben van vele. De hát ez van, a fórum a lényeg, nem az aláírásunk, viszont reméljük egyszer csak fogja magát és megjavul. Csak optimistán. :D

Bárcsak így lenne...mert így nem teljes az örömöm és tudom, hogy a tiétek sem...
Vissza az elejére Go down
https://criminalminds.hungarianforum.com
AndreaReid
Profilozó
Profilozó
AndreaReid


Hozzászólások száma : 599
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 37
Tartózkodási hely : Quantico, Virginia

Új fórum - vélemény kéretik! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! - Page 3 Icon_minitimeVas. Júl. 22, 2012 7:29 am

LuluDarling írta:
Hát csajok, sajnos az aláírásos dologgal kapcsolatban nincs ötletem. Most átfutottam az összes létező beállítást, összehasonlítottam a másik fóruméval és minden ugyanaz...fogalmam sincs, hogy mi a fene baja van. Nagyon sajnálom... 🇳🇴

Sajnálom, hogy nem sikerült megcsinálni, nem tudom mi lehet a gond, ha a másik fórumon minden rendben van vele. De hát ez van, a fórum a lényeg, nem az aláírásunk, viszont reméljük egyszer csak fogja magát és megjavul. Csak optimistán. :D
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
Admin - Profilozó
Admin - Profilozó
LuluDarling


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2012. Jul. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Quantico

Új fórum - vélemény kéretik! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! - Page 3 Icon_minitimeVas. Júl. 22, 2012 7:20 am

Hát csajok, sajnos az aláírásos dologgal kapcsolatban nincs ötletem. Most átfutottam az összes létező beállítást, összehasonlítottam a másik fóruméval és minden ugyanaz...fogalmam sincs, hogy mi a fene baja van. Nagyon sajnálom... 🇳🇴
Vissza az elejére Go down
https://criminalminds.hungarianforum.com
LuluDarling
Admin - Profilozó
Admin - Profilozó
LuluDarling


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2012. Jul. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Quantico

Új fórum - vélemény kéretik! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Júl. 21, 2012 2:34 am

Nincs mit! Kívánom, hogy érezzétek magatokat otthon! ;)
Ha bármi nem tiszta, akkor szólj/szóljatok és megbeszéljük!
Vissza az elejére Go down
https://criminalminds.hungarianforum.com
Boszorka666
Kezdő Ügynök
Kezdő Ügynök
Boszorka666


Hozzászólások száma : 190
Join date : 2012. Jul. 19.
Age : 33
Tartózkodási hely : Spencer Reid közvetlen közelébenXD

Új fórum - vélemény kéretik! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Júl. 21, 2012 12:20 am

Nekem nagyon tetszik a fórum!!!!! Egy-két dolog elsőre nem volt teljesen tiszta, de belejövők gyorsan!!!
Gratula Lulu és ezer köszi, hogy létrehoztad ezt a fórumot!!!! flower
Vissza az elejére Go down
Stefibaba
Profilozó
Profilozó
Stefibaba


Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 41
Tartózkodási hely : Los Angeles, CA

Új fórum - vélemény kéretik! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! - Page 3 Icon_minitimePént. Júl. 20, 2012 10:21 pm

Andi és látom a feltöltött képeidet, viszont a topik képek nálam is vacakolnak. :(
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
Admin - Profilozó
Admin - Profilozó
LuluDarling


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2012. Jul. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Quantico

Új fórum - vélemény kéretik! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! - Page 3 Icon_minitimePént. Júl. 20, 2012 9:54 am

AndreaReid írta:


Akkor viszont nem tudom mi lehet a gond. Mert nálam például most a topik képekkel is ezt csinálja. És a képeimnél sem mindig ugyanazokat nem látom. Néha az egyik nem jön be, néha a másik. :scratch:

Na, a topik képes dolog az nálam is áll, most is eltűnt az egyik, de nem tudom megmondani, hogy miért...pedig a topik képek "egybe vannak kötve". Ha beállítom, hogy ez meg ez a kép mutassa, hogy új hozzászólás van, akkor mindenhol az a kép mutatja, úgyhogy semmi nem magyarázza, hogy valahol miért mutatja, valahol meg miért nem...nincs rá magyarázatom.
Vissza az elejére Go down
https://criminalminds.hungarianforum.com
AndreaReid
Profilozó
Profilozó
AndreaReid


Hozzászólások száma : 599
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 37
Tartózkodási hely : Quantico, Virginia

Új fórum - vélemény kéretik! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! - Page 3 Icon_minitimePént. Júl. 20, 2012 9:19 am

CMKatherine írta:
Nem hinném, hogy csak nálad lenne a hiba Andi, hiszen én sem látom minden képet, amit beraktál, csak ha külsőleg nyitom meg.

Akkor viszont nem tudom mi lehet a gond. Mert nálam például most a topik képekkel is ezt csinálja. És a képeimnél sem mindig ugyanazokat nem látom. Néha az egyik nem jön be, néha a másik. :scratch:
Vissza az elejére Go down
AndreaReid
Profilozó
Profilozó
AndreaReid


Hozzászólások száma : 599
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 37
Tartózkodási hely : Quantico, Virginia

Új fórum - vélemény kéretik! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! - Page 3 Icon_minitimePént. Júl. 20, 2012 9:17 am

LuluDarling írta:
Andi, én most több topikban is végig futottam a hsz-eidet és én minden képedet látom, úgyhogy szerintem nálad lehet a hiba! ;)

Ok, köszi, hogy megnézted. :) Sejtettem, hogy nálam lehet a hiba, főleg, hogy most amikor be akartam lépni a topikba a Reid kép helyett is csak kis kockát láttam. :scratch: De legalább ti akkor látjátok az összes képet, amit feltöltöttem. :)
Vissza az elejére Go down
CMKatherine
Profilozó
Profilozó
CMKatherine


Hozzászólások száma : 514
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 31

Új fórum - vélemény kéretik! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! - Page 3 Icon_minitimePént. Júl. 20, 2012 9:14 am

Nem hinném, hogy csak nálad lenne a hiba Andi, hiszen én sem látom minden képet, amit beraktál, csak ha külsőleg nyitom meg.
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
Admin - Profilozó
Admin - Profilozó
LuluDarling


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2012. Jul. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Quantico

Új fórum - vélemény kéretik! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! - Page 3 Icon_minitimePént. Júl. 20, 2012 9:11 am

AndreaReid írta:
Kérdés: Egyes topikokban nem mindig látom minden képemet, amiket feltöltöttem, csak kis kockák jelennek meg a helyükön. Elvileg nincsenek törölve a képek, mert külső linkben meg tudom őket nyitni, illetve amit egyszer látok máskor nem. A többiek képeit viszont látom mindet. Más is van így, hogy nem lát minden képet vagy csak nálam nem stimmel valami? Vagy valamit rosszul csináltam feltöltéskor?

Andi, én most több topikban is végig futottam a hsz-eidet és én minden képedet látom, úgyhogy szerintem nálad lehet a hiba! ;)
Vissza az elejére Go down
https://criminalminds.hungarianforum.com
AndreaReid
Profilozó
Profilozó
AndreaReid


Hozzászólások száma : 599
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 37
Tartózkodási hely : Quantico, Virginia

Új fórum - vélemény kéretik! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! - Page 3 Icon_minitimePént. Júl. 20, 2012 8:47 am

Kérdés: Egyes topikokban nem mindig látom minden képemet, amiket feltöltöttem, csak kis kockák jelennek meg a helyükön. Elvileg nincsenek törölve a képek, mert külső linkben meg tudom őket nyitni, illetve amit egyszer látok máskor nem. A többiek képeit viszont látom mindet. Más is van így, hogy nem lát minden képet vagy csak nálam nem stimmel valami? Vagy valamit rosszul csináltam feltöltéskor?
Vissza az elejére Go down
AndreaReid
Profilozó
Profilozó
AndreaReid


Hozzászólások száma : 599
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 37
Tartózkodási hely : Quantico, Virginia

Új fórum - vélemény kéretik! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! - Page 3 Icon_minitimePént. Júl. 20, 2012 8:39 am

LuluDarling írta:
Örülök, hogy ezek szerint megérte a kemény munka! :D A CM fórum az első "gyermekem" volt és semmi pénzért nem akarnám hagyni, hogy a semmivé legyen. Én is köszönöm nektek, hogy segítetek életben tartani a fórumot! ❤

Remélem, hogy az aláírás-dolgot is sikerült megoldanom, csak ahhoz tiszta fej kell, majd megpróbálom újra átfutni a két fórum beállításait valamikor a hétvégén...csak félek, ha nem sikerül, akkor idegbeteg leszek...

❤

Drukkolok, hogy sikerüljön megoldani az aláírás-dolgot. Le merem fogadni, hogy amikor már a legjobban felhúztad magad a dolgon, akkor fog szinte magától megoldódni. Én legalábbis így szoktam lenni. Amikor már felforrt az agyvizem, mindig akkor jövök rá a megoldásra. :D Ez a hátránya, ha addig nem hagy nyugodni a dolog, amíg meg nem oldom. :D
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
Admin - Profilozó
Admin - Profilozó
LuluDarling


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2012. Jul. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Quantico

Új fórum - vélemény kéretik! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! - Page 3 Icon_minitimePént. Júl. 20, 2012 7:37 am

AndreaReid írta:


Igen, nagyon tetszik, én már kezdem elég otthonosan érezni magam. :) Mégegyszer nagyon köszi Lulu, hogy ennyit fáradoztál értünk, azért hogy legyen új fórumunk. flower

Örülök, hogy ezek szerint megérte a kemény munka! :D A CM fórum az első "gyermekem" volt és semmi pénzért nem akarnám hagyni, hogy a semmivé legyen. Én is köszönöm nektek, hogy segítetek életben tartani a fórumot! ❤

Remélem, hogy az aláírás-dolgot is sikerült megoldanom, csak ahhoz tiszta fej kell, majd megpróbálom újra átfutni a két fórum beállításait valamikor a hétvégén...csak félek, ha nem sikerül, akkor idegbeteg leszek...
Vissza az elejére Go down
https://criminalminds.hungarianforum.com
AndreaReid
Profilozó
Profilozó
AndreaReid


Hozzászólások száma : 599
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 37
Tartózkodási hely : Quantico, Virginia

Új fórum - vélemény kéretik! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! - Page 3 Icon_minitimePént. Júl. 20, 2012 6:39 am

LuluDarling írta:
Igazából az Angyalkáknak szerettem volna lilát, mert ugye Reid színe a lila, de pillanatnyilag még inkább rózsaszínes, úgyhogy állítok még rajta, inkább Hotch lett lilás, úgyhogy azon meg kékesítek még.

Örülök, hogy tetszik nektek! ;)

Igen, nagyon tetszik, én már kezdem elég otthonosan érezni magam. :) Mégegyszer nagyon köszi Lulu, hogy ennyit fáradoztál értünk, azért hogy legyen új fórumunk. flower
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
Admin - Profilozó
Admin - Profilozó
LuluDarling


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2012. Jul. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Quantico

Új fórum - vélemény kéretik! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! - Page 3 Icon_minitimePént. Júl. 20, 2012 6:23 am

Igazából az Angyalkáknak szerettem volna lilát, mert ugye Reid színe a lila, de pillanatnyilag még inkább rózsaszínes, úgyhogy állítok még rajta, inkább Hotch lett lilás, úgyhogy azon meg kékesítek még.

Örülök, hogy tetszik nektek! ;)
Vissza az elejére Go down
https://criminalminds.hungarianforum.com
AndreaReid
Profilozó
Profilozó
AndreaReid


Hozzászólások száma : 599
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 37
Tartózkodási hely : Quantico, Virginia

Új fórum - vélemény kéretik! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! - Page 3 Icon_minitimePént. Júl. 20, 2012 6:19 am

Persze, hogy megfelel így Lulu, nagyon köszönjük. flower
Vissza az elejére Go down
Stefibaba
Profilozó
Profilozó
Stefibaba


Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 41
Tartózkodási hely : Los Angeles, CA

Új fórum - vélemény kéretik! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! - Page 3 Icon_minitimePént. Júl. 20, 2012 6:15 am

Nekem nagyon jó, főleg mert Thomasnak és nekem is az egyik kedvenc színünk a kék. Külön köszi ezért . ⭐ flower
Vissza az elejére Go down
CMKatherine
Profilozó
Profilozó
CMKatherine


Hozzászólások száma : 514
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 31

Új fórum - vélemény kéretik! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! - Page 3 Icon_minitimePént. Júl. 20, 2012 6:14 am

LuluDarling írta:
Igen, sikerült megoldanom külön csoportokkal, de ahogy látom, sajnos a hozzászólásoknál nem látszik, vagyis színnel vagytok megkülönböztetve, ami a főoldal alján van feltüntetve. Remélem, hogy így is megfelel... :oops:
Persze, hogy megfelel. Köszönjük. flower
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
Admin - Profilozó
Admin - Profilozó
LuluDarling


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2012. Jul. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Quantico

Új fórum - vélemény kéretik! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! - Page 3 Icon_minitimePént. Júl. 20, 2012 6:12 am

Stefibaba írta:
Ohhh igen, igen, megint Kiscsillag vagyok !! ⭐ Naggggyon köszi Lulu ! Ezt nagyon szerettem a másik fórumon is, mert olyan egyediek voltunk !!! ❤ flower

Igen, sikerült megoldanom külön csoportokkal, de ahogy látom, sajnos a hozzászólásoknál nem látszik, vagyis színnel vagytok megkülönböztetve, ami a főoldal alján van feltüntetve. Remélem, hogy így is megfelel... :oops:
Vissza az elejére Go down
https://criminalminds.hungarianforum.com
Stefibaba
Profilozó
Profilozó
Stefibaba


Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 41
Tartózkodási hely : Los Angeles, CA

Új fórum - vélemény kéretik! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! - Page 3 Icon_minitimePént. Júl. 20, 2012 6:11 am

Ohhh igen, igen, megint Kiscsillag vagyok !! ⭐ Naggggyon köszi Lulu ! Ezt nagyon szerettem a másik fórumon is, mert olyan egyediek voltunk !!! ❤ flower
Vissza az elejére Go down
AndreaReid
Profilozó
Profilozó
AndreaReid


Hozzászólások száma : 599
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 37
Tartózkodási hely : Quantico, Virginia

Új fórum - vélemény kéretik! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! - Page 3 Icon_minitimePént. Júl. 20, 2012 6:04 am

Jól látom, hogy Reid angyalkája lettem? De jó Lulu, hogy meg tudtad oldani valahogy, annyira szerettem ezt a titulust és nem szerettem volna elveszíteni. :D Köszönöm. :)
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Új fórum - vélemény kéretik! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Új fórum - vélemény kéretik!
Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian Criminal Minds Fanatic :: Off Topikok :: Csacsogó-
Ugrás: