Hungarian Criminal Minds Fanatic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hungarian Criminal Minds Fanatic

A Magyar Gyilkos Elmék rajongók fóruma. Profilozz te is velünk!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Új fórum - vélemény kéretik!

Go down 
+2
Stefibaba
LuluDarling
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
LuluDarling
Admin - Profilozó
Admin - Profilozó
LuluDarling


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2012. Jul. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Quantico

Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 Icon_minitimeVas. Szept. 16, 2012 7:13 am

Nos, gondolom majd feltűnik, hogy kissé megváltozott a fórum kinézete. Most hétvégén naaaaagy fórum-frissítést rendeztem, így gondoltam végre a CM fórum dizájnját is megújítom.

Mivel mondtátok, hogy legközelebb legyen világosabb, ezért most egy világos sablont választottam. Mögötte ugyanúgy van egy fix háttér, a kedvenceinkkel, felül pedig egy fejléc. Sajnos most nem találtam személyre szabott fejlécet, de lehet, hogy majd még keresgélek, mert ugye ezen nincs rajta JJ. Gondolkoztam a régi fórumfejléceink egyikén is, de mindegyiken rajta virít a régi honlap-címünk, ami igen zavaró, úgyhogy azt inkább hagytam...

Kicserélésre kerültek a menü- és téma, illetve fórumgombok, remélem, hogy ezek is elnyerik majd a tetszéseteket.

U. I. Elnézést, hogy későn reagáltam, Stefi, megcsináltam Shemarnak a Twitteres topikot. Ha sokáig nem szólok vissza, nyugodtan ordíts rám a facebookon!!! Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 4021883561
Vissza az elejére Go down
https://criminalminds.hungarianforum.com
Stefibaba
Profilozó
Profilozó
Stefibaba


Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 41
Tartózkodási hely : Los Angeles, CA

Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 Icon_minitimeSzer. Szept. 05, 2012 9:57 pm

Pár bánatos szmájli. Hiányzik nekik Paget. Exclamation

Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 Smiley_0488 Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 Smiley_0028 Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 Smiley_0485
Vissza az elejére Go down
Stefibaba
Profilozó
Profilozó
Stefibaba


Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 41
Tartózkodási hely : Los Angeles, CA

Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 29, 2012 10:26 pm

Lulu drágám, kellene egy Shemar Twitteres topik, mert a nagy unszolások sikerrel jártak és végre ő is csatlakozott a twitelők társaságához. lol!
Vissza az elejére Go down
Boszorka666
Kezdő Ügynök
Kezdő Ügynök
Boszorka666


Hozzászólások száma : 190
Join date : 2012. Jul. 19.
Age : 32
Tartózkodási hely : Spencer Reid közvetlen közelébenXD

Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 28, 2012 1:42 am

Fantasztikusak az új szmájlik, imádom őket!!!!!!!!! Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 1001172573
Vissza az elejére Go down
AndreaReid
Profilozó
Profilozó
AndreaReid


Hozzászólások száma : 599
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 37
Tartózkodási hely : Quantico, Virginia

Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 20, 2012 7:19 am

Köszi Lulu az új szmájlikat, nagyon tetszenek. Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 305504174
Vissza az elejére Go down
Stefibaba
Profilozó
Profilozó
Stefibaba


Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 41
Tartózkodási hely : Los Angeles, CA

Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 19, 2012 11:23 pm

Találtam még pár ari szmájlit .

Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 Smiley_0056 Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 Smiley_0050 Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 Smiley_0045 Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 Smiley_0044 Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 Smiley_0514 Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 Smiley_0513 Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 Smiley_0480 Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 Smiley_0487 Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 Smiley_0058 Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 Air_kiss Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 Smiley_0451
Vissza az elejére Go down
Stefibaba
Profilozó
Profilozó
Stefibaba


Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 41
Tartózkodási hely : Los Angeles, CA

Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 19, 2012 10:44 pm

Csatlakozom Katherinehez , köszi Lulu az új szuper szmájlikat !!!! Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 305504174
Vissza az elejére Go down
CMKatherine
Profilozó
Profilozó
CMKatherine


Hozzászólások száma : 514
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 31

Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 19, 2012 8:30 am

Nagyon klasszak a szmájlik. Köszi Lulu! : Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 271282615
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
Admin - Profilozó
Admin - Profilozó
LuluDarling


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2012. Jul. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Quantico

Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 19, 2012 4:56 am

Csajok, hoztam nektek néhány új szmájlit, ha legörgettek az ablak aljára, megnézhetitek őket. Remélem, hogy tetszenek majd.

Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 3883926256 Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 4021883561 Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 335580231 Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 3684083802 stb.
Vissza az elejére Go down
https://criminalminds.hungarianforum.com
LuluDarling
Admin - Profilozó
Admin - Profilozó
LuluDarling


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2012. Jul. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Quantico

Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 19, 2012 12:04 am

Bocsánat, elmaradtam a szmájlikkal, de ma hozok még néhány aranyosat, azzal együtt felrakom ezeket is! Elvileg a méret nem számít, úgyhogy abból nem lesz baj! Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 464751818
Vissza az elejére Go down
https://criminalminds.hungarianforum.com
Stefibaba
Profilozó
Profilozó
Stefibaba


Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 41
Tartózkodási hely : Los Angeles, CA

Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 12, 2012 7:05 am

Találtam még szmájlikat, nem tudom ezek beilleszthetőek-e. Nem tudom , hogyan lehet kicsinyíteni őket.

Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 Air_kiss Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 Smiley-168 Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 Smiley-167 Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 Vampire
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
Admin - Profilozó
Admin - Profilozó
LuluDarling


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2012. Jul. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Quantico

Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 09, 2012 7:18 am

AndreaReid írta:


Tudom jól, hogy mindig is volt beleszólásunk a dizájnba, stb és nem is azért írtam. Most így visszaolvasva elég szerencsétlenül sikerült megfogalmaznom, amit szerettem volna. Pont azért írtam, hogy ha már van beleszólásunk, mert pontosan tudtam, hogy van, ellentétben például más fórumokkal és ezt nagyon köszönöm. Az új szmájlik nagyon tetszenek, köszi őket. Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 37686141 Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 283655930

Okés semmi baj, csak úgy hirtelen nem értettem a dolgot, de akkor félreértés volt. Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 1672448945
Vissza az elejére Go down
https://criminalminds.hungarianforum.com
LuluDarling
Admin - Profilozó
Admin - Profilozó
LuluDarling


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2012. Jul. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Quantico

Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 09, 2012 7:17 am

Stefibaba írta:
Nyitva tartom a szemem, és ha szuper jó szmájlit látok akkor hozom ! Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 464751818

Köszi Stefi! Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 464751818
Vissza az elejére Go down
https://criminalminds.hungarianforum.com
AndreaReid
Profilozó
Profilozó
AndreaReid


Hozzászólások száma : 599
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 37
Tartózkodási hely : Quantico, Virginia

Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 09, 2012 6:58 am

LuluDarling írta:
Azt hiszem, mindig is volt beleszólásotok a fórum dizájnjába, kinézetébe, a fejlécbe, ha jól emlékszem, nem tudom, miért lenne ez most másképpen.

Akkor a dizájn cserére még várunk egy kicsit, viszont mivel érzékeltem, hogy a fórumhoz adott szmájlik kábé használhatatlanok és szörnyűségesek, ezért tettem fel helyettük másikakat, szerintem nagyon aranyosak, sokféle van, gördítsétek majd végig a szmájlikat tartalmazó ablak gördítősávját. Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 1001172573

Remélem, hogy tetszeni fognak! Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 464751818

Tudom jól, hogy mindig is volt beleszólásunk a dizájnba, stb és nem is azért írtam. Most így visszaolvasva elég szerencsétlenül sikerült megfogalmaznom, amit szerettem volna. Pont azért írtam, hogy ha már van beleszólásunk, mert pontosan tudtam, hogy van, ellentétben például más fórumokkal és ezt nagyon köszönöm. Az új szmájlik nagyon tetszenek, köszi őket. Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 37686141 Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 283655930
Vissza az elejére Go down
Stefibaba
Profilozó
Profilozó
Stefibaba


Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 41
Tartózkodási hely : Los Angeles, CA

Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 09, 2012 6:45 am

Nyitva tartom a szemem, és ha szuper jó szmájlit látok akkor hozom ! Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 464751818
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
Admin - Profilozó
Admin - Profilozó
LuluDarling


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2012. Jul. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Quantico

Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 09, 2012 6:03 am

Stefibaba írta:
Ilyesmikre gondoltam.
Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 Air_kiss Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 Wub2 Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 Birthday Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 Box2 Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 Drool Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 Wub

Stefi, ez tökéletes ötlet!!! Igen, tudok hozzáadni, úgyhogy ha valami megtetszik, akkor hozzátok csak és én felteszem a listába! Köszönöm a segítséget!!! Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 464751818
Vissza az elejére Go down
https://criminalminds.hungarianforum.com
Stefibaba
Profilozó
Profilozó
Stefibaba


Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 41
Tartózkodási hely : Los Angeles, CA

Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 09, 2012 5:54 am

Ilyesmikre gondoltam.
Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 Air_kiss Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 Wub2 Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 Birthday Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 Box2 Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 Drool Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 Wub
Vissza az elejére Go down
Boszorka666
Kezdő Ügynök
Kezdő Ügynök
Boszorka666


Hozzászólások száma : 190
Join date : 2012. Jul. 19.
Age : 32
Tartózkodási hely : Spencer Reid közvetlen közelébenXD

Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 09, 2012 5:49 am

Nagyon szuperek a szmájlik!!!!!! Nekem nagyon tetszenek!!!!! Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 1001172573 Köszi Lulu!!!!!! Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 464751818
Vissza az elejére Go down
Stefibaba
Profilozó
Profilozó
Stefibaba


Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 41
Tartózkodási hely : Los Angeles, CA

Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 09, 2012 4:40 am

Köszi Lulu Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 37686141 nagyon arik az új szmájlik . flower Tudsz hozzáadni szmájlikat még ,mert esetleg mi is keresünk, vagy ha találunk valami aranyosat akkor feltöltjük ide???
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
Admin - Profilozó
Admin - Profilozó
LuluDarling


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2012. Jul. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Quantico

Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 08, 2012 8:52 pm

AndreaReid írta:
ha már van beleszólásunk, akkor szerintem valami világosabb sablon jobb lenne, színben pedig bármi, ami könnyen olvasható és nem vakulunk meg miközben megpróbálunk olvasni. :)

Azt hiszem, mindig is volt beleszólásotok a fórum dizájnjába, kinézetébe, a fejlécbe, ha jól emlékszem, nem tudom, miért lenne ez most másképpen.

Akkor a dizájn cserére még várunk egy kicsit, viszont mivel érzékeltem, hogy a fórumhoz adott szmájlik kábé használhatatlanok és szörnyűségesek, ezért tettem fel helyettük másikakat, szerintem nagyon aranyosak, sokféle van, gördítsétek majd végig a szmájlikat tartalmazó ablak gördítősávját. Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 1001172573

Remélem, hogy tetszeni fognak! Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 464751818
Vissza az elejére Go down
https://criminalminds.hungarianforum.com
AndreaReid
Profilozó
Profilozó
AndreaReid


Hozzászólások száma : 599
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 37
Tartózkodási hely : Quantico, Virginia

Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 07, 2012 8:11 am

Nekem sincs még gondom ezzel a sablonnal, szerintem csak akkor vágjunk bele a sablon lecserélésébe, ha lesz rászánnivaló időd, a lényeg tényleg az, hogy van fórumunk. Egyébként ha cserélünk, akkor nekem bármilyen szín, dizájn megfelel, de ha már van beleszólásunk, akkor szerintem valami világosabb sablon jobb lenne, színben pedig bármi, ami könnyen olvasható és nem vakulunk meg miközben megpróbálunk olvasni. :)

Az aláírással kapcsolatban pedig csak annyit, hogy nem gond, hogy nem lehet megoldani, tényleg nem az a legfontosabb és egyébként pótmegoldásként rájöttünk, hogy az avi egy bizonyos mértékig variálható, úgyhogy most ott kreatívkodunk. :)
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
Admin - Profilozó
Admin - Profilozó
LuluDarling


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2012. Jul. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Quantico

Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 06, 2012 8:09 am

Okés, holnap utána nézek a moderátor beállításoknak! ;)
Vissza az elejére Go down
https://criminalminds.hungarianforum.com
Stefibaba
Profilozó
Profilozó
Stefibaba


Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 41
Tartózkodási hely : Los Angeles, CA

Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 06, 2012 7:41 am

Nekem egyenlőre ez a sablon tökéletesen megfelel. flower én annak örülök, hogy van fórumunk !! Szerintem csak egy két moderátor hiányzik aki tudna segíteni ha valakinek gondja akadna. Mert remélem, hogy jönnek majd újoncok akiknek elkel pár jótanács. ☀
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
Admin - Profilozó
Admin - Profilozó
LuluDarling


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2012. Jul. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Quantico

Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 06, 2012 7:18 am

Nos, már akartam írni, hogy sajnos az aláírás dolog úgy néz ki, hogy nem akar megoldódni. Itt nem lehet közvetlenül a szolgáltatónak írni, hanem van egy probléma megoldó fórum - full inglis - és oda lehet max. beírni, ha bajod van, aztán vagy ír rá valaki, vagy nem...sajnálom...

Viszont, ha szeretnétek, akkor nekirugaszkodhatunk majd lassan egy új sablonnak, ha gondoljátok. Persze itt több időbe telik lecserélni a dolgokat, mert ha sablont cserélek, akkor újra fel kell tölteni a képes gombokat, meg mindent, de legalább van ezernyi sablon, ami közül lehet választani. :D

Csak írjátok le, hogy kb. milyenre gondolnátok. Színben, árnyalatban, dizájnban, stb.

Puszi nektek!
Vissza az elejére Go down
https://criminalminds.hungarianforum.com
Boszorka666
Kezdő Ügynök
Kezdő Ügynök
Boszorka666


Hozzászólások száma : 190
Join date : 2012. Jul. 19.
Age : 32
Tartózkodási hely : Spencer Reid közvetlen közelébenXD

Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 Icon_minitimeKedd Júl. 24, 2012 1:03 am

Egyetértek nem az aláírás a fontos, hanem az hogy együtt van a kis csapatunk és hogy jól érezzük magunkat a fórumon! :D Köszönjük Lulu, hogy ismét van fórumunk!!!!!!!!! ❤
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Új fórum - vélemény kéretik!
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian Criminal Minds Fanatic :: Off Topikok :: Csacsogó-
Ugrás: