Hungarian Criminal Minds Fanatic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hungarian Criminal Minds Fanatic

A Magyar Gyilkos Elmék rajongók fóruma. Profilozz te is velünk!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Új fórum - vélemény kéretik!

Go down 
+2
Stefibaba
LuluDarling
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
AndreaReid
Profilozó
Profilozó
AndreaReid


Hozzászólások száma : 599
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 37
Tartózkodási hely : Quantico, Virginia

Új fórum - vélemény kéretik! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! - Page 4 Icon_minitimePént. Júl. 20, 2012 5:59 am

LuluDarling írta:
Tényleg??? Van ilyen??? Nem is tudtam...Azért most már lassan csak lepereg az a 7 nap...vagy esetleg face-en belinkeled nekem és felteszem én! ;)

Igen, van sajnos. Ahogy Stefi írja, én is megpróbáltam betenni a linket és ezt a hibaüzenetet kaptam. Á, nem zaklatlak én emiatt, majd csak letelik az a 7 nap és beteszem majd a videót. Ha addig el nem felejtem. :D
Vissza az elejére Go down
Stefibaba
Profilozó
Profilozó
Stefibaba


Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 41
Tartózkodási hely : Los Angeles, CA

Új fórum - vélemény kéretik! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! - Page 4 Icon_minitimePént. Júl. 20, 2012 5:55 am

Igen, sajna ezt én is tapasztaltam, nekem se enged linket beszúrni. :( :x
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
Admin - Profilozó
Admin - Profilozó
LuluDarling


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2012. Jul. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Quantico

Új fórum - vélemény kéretik! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! - Page 4 Icon_minitimePént. Júl. 20, 2012 5:54 am

AndreaReid írta:
Új tagként 7 napig nem enged linkeket betenni. :( Így nem tudtam betenni egy videót a Comic Con-ról. :(

Tényleg??? Van ilyen??? Nem is tudtam...Azért most már lassan csak lepereg az a 7 nap...vagy esetleg face-en belinkeled nekem és felteszem én! ;)
Vissza az elejére Go down
https://criminalminds.hungarianforum.com
AndreaReid
Profilozó
Profilozó
AndreaReid


Hozzászólások száma : 599
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 37
Tartózkodási hely : Quantico, Virginia

Új fórum - vélemény kéretik! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! - Page 4 Icon_minitimePént. Júl. 20, 2012 4:09 am

Új tagként 7 napig nem enged linkeket betenni. :( Így nem tudtam betenni egy videót a Comic Con-ról. :(
Vissza az elejére Go down
AndreaReid
Profilozó
Profilozó
AndreaReid


Hozzászólások száma : 599
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 37
Tartózkodási hely : Quantico, Virginia

Új fórum - vélemény kéretik! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Júl. 19, 2012 8:05 am

LuluDarling írta:
Igen, vannak további változtatható sablonok, de azt nem tudom, hogy azokon a sablonokon belül mik a lehetőségek. Hogy ott például lehet-e így a gombokat saját gombokkal helyettesíteni, stb. És az a baj, hogy ha egyszer átállítom, akkor utána minden beállítás elrepül, úgyhogy ha mégis vissza akarnám állítani, kezdhetem előlről...úgyhogy azért a minimum 3 hónapos tervben nincs benne a fórum ilyen nagyságú átalakítása, remélem nem baj... :D

Persze, hogy nem baj. Nem akarok én plusz munkát adni neked. :D
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
Admin - Profilozó
Admin - Profilozó
LuluDarling


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2012. Jul. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Quantico

Új fórum - vélemény kéretik! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Júl. 19, 2012 7:49 am

AndreaReid írta:
Ok, köszi. :D Nem siettetésnek szántam, csak gondoltam, ha észreveszünk valamit, akkor egyszerűbb neked is, ha szólunk és könnyebb is pótolni.

Egy kérdés: A sablont lehet változtatni? Na nem azért, mintha nem tetszene, mert írtam is, hogy tetszik, de tudjuk variálni, ha egy idő után változatosságra vágyunk?

Igen, vannak további változtatható sablonok, de azt nem tudom, hogy azokon a sablonokon belül mik a lehetőségek. Hogy ott például lehet-e így a gombokat saját gombokkal helyettesíteni, stb. És az a baj, hogy ha egyszer átállítom, akkor utána minden beállítás elrepül, úgyhogy ha mégis vissza akarnám állítani, kezdhetem előlről...úgyhogy azért a minimum 3 hónapos tervben nincs benne a fórum ilyen nagyságú átalakítása, remélem nem baj... :D
Vissza az elejére Go down
https://criminalminds.hungarianforum.com
AndreaReid
Profilozó
Profilozó
AndreaReid


Hozzászólások száma : 599
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 37
Tartózkodási hely : Quantico, Virginia

Új fórum - vélemény kéretik! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Júl. 19, 2012 7:34 am

Ok, köszi. :D Nem siettetésnek szántam, csak gondoltam, ha észreveszünk valamit, akkor egyszerűbb neked is, ha szólunk és könnyebb is pótolni.

Egy kérdés: A sablont lehet változtatni? Na nem azért, mintha nem tetszene, mert írtam is, hogy tetszik, de tudjuk variálni, ha egy idő után változatosságra vágyunk?
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
Admin - Profilozó
Admin - Profilozó
LuluDarling


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2012. Jul. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Quantico

Új fórum - vélemény kéretik! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Júl. 19, 2012 5:12 am

Először is, nagyon örülök Andi, hogy tetszik a dizájn, a fejléc egy régebbi fórum fejlécünk, most nagy hirtelen ezt tudtam előkapni.

Már csinálom is a topikot, sajnos voltak olyan topikok, amik nem jutottak az eszembe - nem tudtam megjegyezni a teljes fórum-struktúrát, még Stefinek is lógok topikkal - és azzal is tisztában vagyok, hogy a teljes "Profilozók-Sorozatgyilkosok" Téma hiányzik, a mentális betegségekkel együtt, ez utóbbival kérek egy kis haladékot és a türelmeteket legalább a hétvégéig, mert most ebben a három napos fórum hajtásban tisztára kipunnyadtam... Sleep

Viszont nekem is lenne egy fontos kérésem:

Attól tartok, sokan nem találtak át a régi fórumról, mert nem volt meg az elérhetőségük, nem voltunk ismik a Face-en, a Starityn, vagy bárhol máshol, ezért kérek mindenkit, hogy minden létező helyen reklámozza a fórumot, hátha újra ránk keresnek a régi tagjaink és így újra megtalálnak minket. Jobb ötlet nem jut az eszembe. Én terjesztem az igét a Starityn, szokás szerint, meg még be fogom a jövő héten is újra linkelni a fórumot a Face-re is, soha nem lehet tudni...elvileg, ha ránk keresnek a guglin, tán csak kidob minket...előre is köszönöm a segítségeteket!
Vissza az elejére Go down
https://criminalminds.hungarianforum.com
AndreaReid
Profilozó
Profilozó
AndreaReid


Hozzászólások száma : 599
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 37
Tartózkodási hely : Quantico, Virginia

Új fórum - vélemény kéretik! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! - Page 4 Icon_minitimeSzer. Júl. 18, 2012 8:59 am

Olyan kérésem lenne, hogy majd a Sorozat-Criminal Minds Csapat részre lehetne egy Kulisszák mögött vagy valami hasonló topic létrehozni, mert találtam pár képet, de nem tudtam hova betenni őket? Köszi. :D
Vissza az elejére Go down
AndreaReid
Profilozó
Profilozó
AndreaReid


Hozzászólások száma : 599
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 37
Tartózkodási hely : Quantico, Virginia

Új fórum - vélemény kéretik! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! - Page 4 Icon_minitimeSzer. Júl. 18, 2012 8:12 am

Lulu, engem ez az egész dizájn meg minden borzasztóan emlékeztet arra, amikor először rátaláltam a másik fórumra, szóval bennem erősen nosztalgikus érzéseket kelt, aminek örülök. :) És ami a legfontosabb, hogy végre van fórum, ugyan még kezdetleges, de majd belakjuk és pár napon belül úgyis megszokjuk. :) És nagy-nagy köszi neked azért, hogy itt lehetünk. flower
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
Admin - Profilozó
Admin - Profilozó
LuluDarling


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2012. Jul. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Quantico

Új fórum - vélemény kéretik! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! - Page 4 Icon_minitimeSzer. Júl. 18, 2012 6:59 am

Köszönöm lányok! Tudom, hogy most elsőre kicsit sok, inkább csak arra voltam kíváncsi, hogy egyáltalán tetszik-e a dizájn, első látásra bejön-e a dolog. A többi pedig már csak megszokás kérdése. ;)

Igen, vannak jó szmájlik, bár én még néhány szerelmes, vigyorgós és nyálcsorgatós szmájlit el tudnék viselni...majd megnézem, mit tudok tenni az ügyben...
Vissza az elejére Go down
https://criminalminds.hungarianforum.com
CMKatherine
Profilozó
Profilozó
CMKatherine


Hozzászólások száma : 514
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 31

Új fórum - vélemény kéretik! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! - Page 4 Icon_minitimeSzer. Júl. 18, 2012 6:48 am

Kissé tényleg szokatlan még, de szerintem pár nap alatt meg lehet szokni. Nekem nagyon tetszik, szóval köszi. flower
Vissza az elejére Go down
Stefibaba
Profilozó
Profilozó
Stefibaba


Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 41
Tartózkodási hely : Los Angeles, CA

Új fórum - vélemény kéretik! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! - Page 4 Icon_minitimeSzer. Júl. 18, 2012 6:43 am

LuluDarling írta:
Nos, felkészültem lelkileg...mondjátok, tetszik az új fórum? Meg tudjátok szokni? Nagyon sok a hiányosság? Csak bátran, bírom (?) a kritikát! :cyclops:

Nos ha én vagyok az első aki véleményt mond, azzal kezdem, hogy Köszi Lulu !!! Szép munka! :D ☀ Kicsit szokatlan, hiszen új, de hamar belejövünk !Köszi, köszi, hogy itt lehetek. Klasszak a szmájlik !!! lol!
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
Admin - Profilozó
Admin - Profilozó
LuluDarling


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2012. Jul. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Quantico

Új fórum - vélemény kéretik! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! - Page 4 Icon_minitimeSzer. Júl. 18, 2012 2:07 am

Nos, felkészültem lelkileg...mondjátok, tetszik az új fórum? Meg tudjátok szokni? Nagyon sok a hiányosság? Csak bátran, bírom (?) a kritikát! :cyclops:
Vissza az elejére Go down
https://criminalminds.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Új fórum - vélemény kéretik! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! - Page 4 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Új fórum - vélemény kéretik!
Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian Criminal Minds Fanatic :: Off Topikok :: Csacsogó-
Ugrás: