Hungarian Criminal Minds Fanatic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hungarian Criminal Minds Fanatic

A Magyar Gyilkos Elmék rajongók fóruma. Profilozz te is velünk!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Új fórum - vélemény kéretik!

Go down 
+2
Stefibaba
LuluDarling
6 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Boszorka666
Kezdő Ügynök
Kezdő Ügynök
Boszorka666


Hozzászólások száma : 190
Join date : 2012. Jul. 19.
Age : 33
Tartózkodási hely : Spencer Reid közvetlen közelébenXD

Új fórum - vélemény kéretik! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! Icon_minitimeKedd Jan. 08, 2013 6:08 am

LuluDarling írta:
Örülök, hogy tecc Boszi! Jó itt látni téged! Új fórum - vélemény kéretik! 2890525423


Köszi, nagyon drága vagy!!!!!!!!!!!!!!!! Új fórum - vélemény kéretik! 305504174
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
Admin - Profilozó
Admin - Profilozó
LuluDarling


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2012. Jul. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Quantico

Új fórum - vélemény kéretik! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! Icon_minitimeHétf. Jan. 07, 2013 9:38 am

Örülök, hogy tecc Boszi! Jó itt látni téged! Új fórum - vélemény kéretik! 2890525423
Vissza az elejére Go down
https://criminalminds.hungarianforum.com
Boszorka666
Kezdő Ügynök
Kezdő Ügynök
Boszorka666


Hozzászólások száma : 190
Join date : 2012. Jul. 19.
Age : 33
Tartózkodási hely : Spencer Reid közvetlen közelébenXD

Új fórum - vélemény kéretik! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! Icon_minitimeHétf. Jan. 07, 2013 6:43 am

Szuper lett, a fejléc nagyon-nagyon tetszik!!!!!!!
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
Admin - Profilozó
Admin - Profilozó
LuluDarling


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2012. Jul. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Quantico

Új fórum - vélemény kéretik! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! Icon_minitimeHétf. Dec. 31, 2012 7:29 am

AndreaReid írta:
Nekem is tetszik az új fejléc és hogy sötét a háttér. Így tényleg jobban lehet látni a képeket. Köszi. Új fórum - vélemény kéretik! 37686141
Örülök, hogy tetszik az új dizájn! Új külsővel - és remélhetőleg új lendülettel - indulhatunk neki az Újévnek! Új fórum - vélemény kéretik! 1001172573
Vissza az elejére Go down
https://criminalminds.hungarianforum.com
AndreaReid
Profilozó
Profilozó
AndreaReid


Hozzászólások száma : 599
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 37
Tartózkodási hely : Quantico, Virginia

Új fórum - vélemény kéretik! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! Icon_minitimeHétf. Dec. 31, 2012 3:58 am

Nekem is tetszik az új fejléc és hogy sötét a háttér. Így tényleg jobban lehet látni a képeket. Köszi. Új fórum - vélemény kéretik! 37686141
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
Admin - Profilozó
Admin - Profilozó
LuluDarling


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2012. Jul. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Quantico

Új fórum - vélemény kéretik! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! Icon_minitimeSzomb. Dec. 29, 2012 8:02 am

Stefibaba írta:

És közben arra is rájöttem, hogy miért nem működött. A képfeltöltő oldalt én is próbáltam csak az első sorba illesztettem a kép linkjét nem a másodikba , a avi belinkelésnél. Köszi.
Nincs mit, örülök, hogy sikerült! Egyébként én is csak nemrég jöttem rá egy másik fórumon... Új fórum - vélemény kéretik! 2453078570
Vissza az elejére Go down
https://criminalminds.hungarianforum.com
Stefibaba
Profilozó
Profilozó
Stefibaba


Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 41
Tartózkodási hely : Los Angeles, CA

Új fórum - vélemény kéretik! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! Icon_minitimeSzomb. Dec. 29, 2012 6:40 am

Köszi Lulu, addig próbálkozom míg össze nem jön. lol!

Ó igen össze jött, kösziiiiiiiiiiiiiiiiii. Új fórum - vélemény kéretik! 2890525423

És közben arra is rájöttem, hogy miért nem működött. A képfeltöltő oldalt én is próbáltam csak az első sorba illesztettem a kép linkjét nem a másodikba , a avi belinkelésnél. Köszi.
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
Admin - Profilozó
Admin - Profilozó
LuluDarling


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2012. Jul. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Quantico

Új fórum - vélemény kéretik! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! Icon_minitimePént. Dec. 28, 2012 11:49 pm

CMKatherine írta:
Nekem is tetszik ez a fejléc. Legalább egy kicsit aktuálisabb. Új fórum - vélemény kéretik! 37686141
Köszi, örülök, hogy tetszik! Új fórum - vélemény kéretik! 2419818786
Vissza az elejére Go down
https://criminalminds.hungarianforum.com
CMKatherine
Profilozó
Profilozó
CMKatherine


Hozzászólások száma : 514
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 31

Új fórum - vélemény kéretik! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! Icon_minitimePént. Dec. 28, 2012 12:25 pm

Nekem is tetszik ez a fejléc. Legalább egy kicsit aktuálisabb. Új fórum - vélemény kéretik! 37686141
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
Admin - Profilozó
Admin - Profilozó
LuluDarling


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2012. Jul. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Quantico

Új fórum - vélemény kéretik! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! Icon_minitimePént. Dec. 28, 2012 10:35 am

Stefibaba írta:
Lulu áruld már el légyszi, hogy sikerült ilyen nagy méretű mozgó avatárt feltöltened, mert nekem nem engedi, ha több mint 64 kbájt nem lehet feltöltenem. Evil or Very Mad Folyton azt írja ki, hogy too large, túl nagy . Új fórum - vélemény kéretik! 3741175523
Az a titka, hogy először a kívánt avi-animációt fel kell tölteni valamilyen szokásos képfeltöltő oldalra, aztán kimásolod azt a bizonyos http-vel kezdődő kódot, igazából a kép elérési címét. És akkor a profilnál az avatar fülnél nem a gépről tallózód ki, hanem alatt van még 2 opció, a második az, hogy avatar kép belinkelése. És oda bemásolod a kódot. Akkor működnie kell.
De persze azért itt is vannak határok, érdemes megtartani a kb. 15x200-as maxi határt, az azért egészséges, de elvileg Kb méretre nem szokott panaszkodni...
Vissza az elejére Go down
https://criminalminds.hungarianforum.com
Stefibaba
Profilozó
Profilozó
Stefibaba


Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 41
Tartózkodási hely : Los Angeles, CA

Új fórum - vélemény kéretik! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! Icon_minitimePént. Dec. 28, 2012 10:23 am

Lulu áruld már el légyszi, hogy sikerült ilyen nagy méretű mozgó avatárt feltöltened, mert nekem nem engedi, ha több mint 64 kbájt nem lehet feltöltenem. Evil or Very Mad Folyton azt írja ki, hogy too large, túl nagy . Új fórum - vélemény kéretik! 3741175523
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
Admin - Profilozó
Admin - Profilozó
LuluDarling


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2012. Jul. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Quantico

Új fórum - vélemény kéretik! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! Icon_minitimePént. Dec. 28, 2012 7:39 am

Stefibaba írta:
Nekem tetszik, köszi Lulu, szép munka. flower Új fórum - vélemény kéretik! 37686141
Nincs mit! Remélem, hogy a többiek is így lesznek vele...léteznek még többiek? Új fórum - vélemény kéretik! 2453078570
Vissza az elejére Go down
https://criminalminds.hungarianforum.com
Stefibaba
Profilozó
Profilozó
Stefibaba


Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 41
Tartózkodási hely : Los Angeles, CA

Új fórum - vélemény kéretik! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! Icon_minitimePént. Dec. 28, 2012 6:38 am

Nekem tetszik, köszi Lulu, szép munka. flower Új fórum - vélemény kéretik! 37686141
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
Admin - Profilozó
Admin - Profilozó
LuluDarling


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2012. Jul. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Quantico

Új fórum - vélemény kéretik! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! Icon_minitimeCsüt. Dec. 27, 2012 10:02 am

Stefibaba írta:
Vagy esetleg ez? A Twitteren kaptam egy barátnőmtől. flower
Ez nekem is az elmentettek között van, csak nem tudtam, hogy tetszene-e nektek, hogy nincs rajta Emily. De ha megfelel, akkor megpróbálom a fórumhoz igazítani, na persze nem ígérek semmit... Új fórum - vélemény kéretik! 2453078570

Szerk.: Nos, fel is tettem az új fejlécet, szerintem nagyon jól néz ki, de persze rajtatok áll a döntés. Nekem bejön ez a lila...olyan Reides... Új fórum - vélemény kéretik! 3668024462
Vissza az elejére Go down
https://criminalminds.hungarianforum.com
Stefibaba
Profilozó
Profilozó
Stefibaba


Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 41
Tartózkodási hely : Los Angeles, CA

Új fórum - vélemény kéretik! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! Icon_minitimeCsüt. Dec. 27, 2012 8:41 am

Vagy esetleg ez? A Twitteren kaptam egy barátnőmtől. flower
Új fórum - vélemény kéretik! A_JOm24CEAEFuli_zps74d78c23
Vissza az elejére Go down
Stefibaba
Profilozó
Profilozó
Stefibaba


Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 41
Tartózkodási hely : Los Angeles, CA

Új fórum - vélemény kéretik! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! Icon_minitimeCsüt. Dec. 27, 2012 5:24 am

Én ilyet találtam . Nem tudom használható e ??

Új fórum - vélemény kéretik! A-gK07NCEAEoAA2_zps25bc2f9b
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
Admin - Profilozó
Admin - Profilozó
LuluDarling


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2012. Jul. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Quantico

Új fórum - vélemény kéretik! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! Icon_minitimeCsüt. Dec. 27, 2012 5:22 am

Stefibaba írta:
Szia Lulu, igen így jobb a fórumháttér, köszi a cserét.

Szerintem olyan fejléc kellene ahol mindenki rajta van. Majd keresgélek kicsit. Hát ha ráakadok megfelelőre, és berakom ide , ha rábukkanok valami gyöngyszemre.

Okéska, én is keresgéltem már, de vagy csak olyan van, amin JJ és Emily van, vagy amit az új csaj, Alex...azt hiszem, így hívják...igazából kerestem hátteret az új intorban lévő csapatképpel is, de nem találtam...
Vissza az elejére Go down
https://criminalminds.hungarianforum.com
Stefibaba
Profilozó
Profilozó
Stefibaba


Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 41
Tartózkodási hely : Los Angeles, CA

Új fórum - vélemény kéretik! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! Icon_minitimeCsüt. Dec. 27, 2012 5:09 am

Szia Lulu, igen így jobb a fórumháttér, köszi a cserét.

Szerintem olyan fejléc kellene ahol mindenki rajta van. Majd keresgélek kicsit. Hát ha ráakadok megfelelőre, és berakom ide , ha rábukkanok valami gyöngyszemre.
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
Admin - Profilozó
Admin - Profilozó
LuluDarling


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2012. Jul. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Quantico

Új fórum - vélemény kéretik! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! Icon_minitimeCsüt. Dec. 27, 2012 2:10 am

Csajok, a fórum hátterét kicseréltem sima feketére, mert hogy többen mondtátok, a színes háttér zavarja a topikokba feltett képek élvezhetőségét. Most csak a háttér legalján van egy CM logó, ez gondolom annyira nem bántó.
Gondoltam lecserélem a fejlécet is, a kérdés az lenne, hogy milyen csoportképet szeretnétek, az új csapatosat, az új szereplővel, vagy még inkább régit, amin JJ és Emily is rajta van?
Előre is köszi a válaszokat! Új fórum - vélemény kéretik! 464751818
Vissza az elejére Go down
https://criminalminds.hungarianforum.com
LuluDarling
Admin - Profilozó
Admin - Profilozó
LuluDarling


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2012. Jul. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Quantico

Új fórum - vélemény kéretik! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! Icon_minitimeVas. Okt. 07, 2012 1:14 am

Daniella, sajnos a képek átlátszóságán nem lehet változtatni, vagy a teljes oldalon átlátszik a háttér, vagy nem látszik át egyáltalán. Igazából nem is tudom, hogy ennél a sablonnál meg lehet-e csinálni, hogy ne látszódjon át a háttér.

Az avatar képedet pedig úgy tudod beállítani, hogy felső, képes menüsornál rámész a "Profil" gombra - (Hotch képével van fémjelezve) rákattintasz, ott kijönnek a profil beállításaid, jobb oldalt a tetején látsz fülecskéket, hogy információ, beállítás, aláírás, avatar, és ott az avatar fülre rákattintasz, ott pedig akár a gépről ki tudod tallózni, akár címről be tudod linkelni. Ha esetleg még így sem megy, akkor majd szólsz és ha én nem, majd a többiek segítenek.
Vissza az elejére Go down
https://criminalminds.hungarianforum.com
NDaniella
Újonc
Újonc



Hozzászólások száma : 13
Join date : 2012. Sep. 25.
Age : 46
Tartózkodási hely : Mikor hol, de legnagyobb bánatomra messze Reidtől

Új fórum - vélemény kéretik! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! Icon_minitimeHétf. Okt. 01, 2012 5:59 am

Én az eredetit nem láttam, így arról nem tudok véleményt adni, de ez ahogy most van amikor szöveget olvasok, akkor nagyon szuper.
Pont jó a háttér, mert nem túl sötét, és nem túl világos, könnyen jól olvasható. Nagyon tetszik hogy a háttérből átlátszik a kép, és szuperek a szmájlik is, (igaz, én csak ritkán használom őket, de ezentúl, majd igyekszem többet berakni belőlük)
Engem egyvalami zavar benne, nem tudom mást nem zavar-e. Amikor kép van beszúrva, akkor is átlátszik a hátsó háttér, és szerintem ez zavarja a képek élvezhetőségét. Nem lehet valahogy a képeket átlátszatlanná tenni? Mert a szöveg mögött meg tényleg nagyon jó, hogy így átlátszik a háttér. Szóval tényleg a képeket kéne beállítani, hogy azok nemlátszódjanak át, a többi meg úgy szuper ahogy van.
Az meg szerintem is természetes, hogy nem megy minden olyan könnyedén, és nincs meg minden ami régen megvolt, majd idővel meglesz minden ami eddig megvolt.

Még egy szót azért vesztegetnék az aláírásokra. Én vegyes érzelmekkel álltam mindíg is hozzájuk, mert tableten telefonon meg régi gépen olyan lassan jött be miata a régi fórum, hogy olyankor átkoztam az aláírásokat, de amikor meg egy jó gép mellett ültem, akkor meg szerettem őket, mert az aláírásból is már tudni lehetett ki kicsoda.
Én egyenlőre a nevemhez a képet próbálom meg összevadászni, mert sajna nincs meg. Na meg nem tudom hogy tegyem majd be, de idővel meg fogom találni.
Daniella
Vissza az elejére Go down
AndreaReid
Profilozó
Profilozó
AndreaReid


Hozzászólások száma : 599
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 37
Tartózkodási hely : Quantico, Virginia

Új fórum - vélemény kéretik! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! Icon_minitimeCsüt. Szept. 20, 2012 7:35 am

Huh, egy kicsit elhanyagoltam a fórumot és most először azt sem tudtam jó helyen járok-e. Nagyon tetszik a kinézet, bár még szoknom kell egy kicsit, de jó, hogy ilyen világos. Nagyon szépen köszi Lulu! Új fórum - vélemény kéretik! 37686141 Új fórum - vélemény kéretik! 2890525423
Vissza az elejére Go down
CMKatherine
Profilozó
Profilozó
CMKatherine


Hozzászólások száma : 514
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 31

Új fórum - vélemény kéretik! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! Icon_minitimeVas. Szept. 16, 2012 7:33 am

Nekem is tetszik az új dizájn. Köszi szépen Lulu! Új fórum - vélemény kéretik! 37686141
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
Admin - Profilozó
Admin - Profilozó
LuluDarling


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2012. Jul. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Quantico

Új fórum - vélemény kéretik! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! Icon_minitimeVas. Szept. 16, 2012 7:31 am

Nincs mit, örülök, ha tetszik! Új fórum - vélemény kéretik! 464751818
Vissza az elejére Go down
https://criminalminds.hungarianforum.com
Stefibaba
Profilozó
Profilozó
Stefibaba


Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 41
Tartózkodási hely : Los Angeles, CA

Új fórum - vélemény kéretik! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! Icon_minitimeVas. Szept. 16, 2012 7:21 am

Köszi Lulu a fórumfrissítést !!Nekem nagyon tetszik az új dizájn, tök jó, hogy világos és a szmájlik is remekül látszanak. Köszi Lulu a fáradozásaidat. Új fórum - vélemény kéretik! 305504174 lol! Új fórum - vélemény kéretik! 37686141
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Új fórum - vélemény kéretik! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új fórum - vélemény kéretik!   Új fórum - vélemény kéretik! Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Új fórum - vélemény kéretik!
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian Criminal Minds Fanatic :: Off Topikok :: Csacsogó-
Ugrás: