Hungarian Criminal Minds Fanatic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hungarian Criminal Minds Fanatic

A Magyar Gyilkos Elmék rajongók fóruma. Profilozz te is velünk!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Örömeink :)

Go down 
+3
CMKatherine
AndreaReid
LuluDarling
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
CMKatherine
Profilozó
Profilozó
CMKatherine


Hozzászólások száma : 514
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 31

Örömeink :) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömeink :)   Örömeink :) - Page 4 Icon_minitimeKedd Júl. 24, 2012 7:19 am

Gratulálok Andi!
Vissza az elejére Go down
AndreaReid
Profilozó
Profilozó
AndreaReid


Hozzászólások száma : 599
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 37
Tartózkodási hely : Quantico, Virginia

Örömeink :) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömeink :)   Örömeink :) - Page 4 Icon_minitimeKedd Júl. 24, 2012 7:17 am

Stefibaba írta:
Gratulálok Andi , csak így tovább, hamarosan profilozó Angyalka leszel, én meg jövök utánad...... :D

Köszi szépen Stefi. :D flower Te is szépen haladsz, mindjárt te is utolérsz. :)
Vissza az elejére Go down
Stefibaba
Profilozó
Profilozó
Stefibaba


Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 41
Tartózkodási hely : Los Angeles, CA

Örömeink :) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömeink :)   Örömeink :) - Page 4 Icon_minitimeKedd Júl. 24, 2012 7:12 am

Gratulálok Andi , csak így tovább, hamarosan profilozó Angyalka leszel, én meg jövök utánad...... :D
Vissza az elejére Go down
AndreaReid
Profilozó
Profilozó
AndreaReid


Hozzászólások száma : 599
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 37
Tartózkodási hely : Quantico, Virginia

Örömeink :) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömeink :)   Örömeink :) - Page 4 Icon_minitimeKedd Júl. 24, 2012 7:02 am

Most látom, hogy elértem a Különleges ügynöki rangot. flower
Vissza az elejére Go down
AndreaReid
Profilozó
Profilozó
AndreaReid


Hozzászólások száma : 599
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 37
Tartózkodási hely : Quantico, Virginia

Örömeink :) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömeink :)   Örömeink :) - Page 4 Icon_minitimeKedd Júl. 24, 2012 6:53 am

Stefibaba írta:
Éljen , gyűlik a régi csapat !!! flower

Tényleg lányok ti hogy találtatok rá az előző fórumra?
Én beírtam a keresőbe, hogy Magyar Gyilkos elmék fórum, és kiadott egy csomó linket, mindet végignéztem és itt ragadtam. :D

Én azt hiszem úgy találtam rá, hogy kerestem bármit, ami a Gyilkos elmékkel kapcsolatos volt. Kiadta a fórumot is, ami nagyon megtetszett, mert mindennel foglalkozott, ami engem érdekelt. :)
Vissza az elejére Go down
Stefibaba
Profilozó
Profilozó
Stefibaba


Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 41
Tartózkodási hely : Los Angeles, CA

Örömeink :) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömeink :)   Örömeink :) - Page 4 Icon_minitimeKedd Júl. 24, 2012 6:36 am

Éljen , gyűlik a régi csapat !!! flower

Tényleg lányok ti hogy találtatok rá az előző fórumra?
Én beírtam a keresőbe, hogy Magyar Gyilkos elmék fórum, és kiadott egy csomó linket, mindet végignéztem és itt ragadtam. :D
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
Admin - Profilozó
Admin - Profilozó
LuluDarling


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2012. Jul. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Quantico

Örömeink :) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömeink :)   Örömeink :) - Page 4 Icon_minitimeKedd Júl. 24, 2012 6:13 am

AndreaReid írta:
Így van, jó társaságban jó fórumozni. :D Annyi minden van, amit még szeretnék feltenni és találok egy csomó jó képet is, meg jó lenne néhány dologhoz hozzászólni is és véleményt írni, de annyi idő a világon nincs, mint amennyi dolgot én kigondoltam. :D Meg már kicsit fáradok is, nagyon hajtottam az utóbbi pár napban, hogy sikerüljön otthonossá varázsolni a fórumot.

Köszönet érte, Andi!

Frigga ide talált! :D
Vissza az elejére Go down
https://criminalminds.hungarianforum.com
AndreaReid
Profilozó
Profilozó
AndreaReid


Hozzászólások száma : 599
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 37
Tartózkodási hely : Quantico, Virginia

Örömeink :) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömeink :)   Örömeink :) - Page 4 Icon_minitimeKedd Júl. 24, 2012 1:22 am

Így van, jó társaságban jó fórumozni. :D Annyi minden van, amit még szeretnék feltenni és találok egy csomó jó képet is, meg jó lenne néhány dologhoz hozzászólni is és véleményt írni, de annyi idő a világon nincs, mint amennyi dolgot én kigondoltam. :D Meg már kicsit fáradok is, nagyon hajtottam az utóbbi pár napban, hogy sikerüljön otthonossá varázsolni a fórumot.
Vissza az elejére Go down
Stefibaba
Profilozó
Profilozó
Stefibaba


Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 41
Tartózkodási hely : Los Angeles, CA

Örömeink :) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömeink :)   Örömeink :) - Page 4 Icon_minitimeKedd Júl. 24, 2012 1:11 am

LuluDarling írta:
Csak gondoltam beírom, hogy nagyon büszke vagyok magunkra, a másik fórumon, amit másfél nappal előbb csináltam, 489 hozzászólás van pillanatnyilat, itt pedig 610!!! Szépen termeltetek csajok!!! :cheers:

Lassan de biztosan haladunk az 1000 hsz felé! :bounce: Klassz társaságban öröm fórumozni. Köszi csajok !!! flower
Vissza az elejére Go down
Boszorka666
Kezdő Ügynök
Kezdő Ügynök
Boszorka666


Hozzászólások száma : 190
Join date : 2012. Jul. 19.
Age : 33
Tartózkodási hely : Spencer Reid közvetlen közelébenXD

Örömeink :) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömeink :)   Örömeink :) - Page 4 Icon_minitimeKedd Júl. 24, 2012 1:06 am

LuluDarling írta:
Csak gondoltam beírom, hogy nagyon büszke vagyok magunkra, a másik fórumon, amit másfél nappal előbb csináltam, 489 hozzászólás van pillanatnyilat, itt pedig 610!!! Szépen termeltetek csajok!!! :cheers:

Hűha ez nagyon szuper hír!!!!!! :cheers: :D
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
Admin - Profilozó
Admin - Profilozó
LuluDarling


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2012. Jul. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Quantico

Örömeink :) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömeink :)   Örömeink :) - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Júl. 21, 2012 9:07 am

Csak gondoltam beírom, hogy nagyon büszke vagyok magunkra, a másik fórumon, amit másfél nappal előbb csináltam, 489 hozzászólás van pillanatnyilat, itt pedig 610!!! Szépen termeltetek csajok!!! :cheers:
Vissza az elejére Go down
https://criminalminds.hungarianforum.com
Stefibaba
Profilozó
Profilozó
Stefibaba


Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 41
Tartózkodási hely : Los Angeles, CA

Örömeink :) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömeink :)   Örömeink :) - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Júl. 21, 2012 8:28 am

Én tudok lőni,de Mr Szigorútól szívesen vennék leckéket. ;) ❤
Vissza az elejére Go down
AndreaReid
Profilozó
Profilozó
AndreaReid


Hozzászólások száma : 599
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 37
Tartózkodási hely : Quantico, Virginia

Örömeink :) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömeink :)   Örömeink :) - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Júl. 21, 2012 8:24 am

Stefibaba írta:
Ez a beszéd!! Hajrá!! Quantico már vár ránk!! Viszket a markom , vissza akarom kapni a jó kis Glockomat! :D

Én szerintem kb. fiatal Reid szintjén állnék a pisztoly használatban, úgyhogy mennék vele gyakorolni, mostanában úgyis olyan kis ügyes lett. ;)
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
Admin - Profilozó
Admin - Profilozó
LuluDarling


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2012. Jul. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Quantico

Örömeink :) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömeink :)   Örömeink :) - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Júl. 21, 2012 8:19 am

Imádom a hozzáállásotokat! :cheers:
Vissza az elejére Go down
https://criminalminds.hungarianforum.com
Stefibaba
Profilozó
Profilozó
Stefibaba


Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 41
Tartózkodási hely : Los Angeles, CA

Örömeink :) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömeink :)   Örömeink :) - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Júl. 21, 2012 8:06 am

AndreaReid írta:


Semmi gond, egyszer úgyis profilozó leszek, senki nem tud megállítani. flower

Ez a beszéd!! Hajrá!! Quantico már vár ránk!! Viszket a markom , vissza akarom kapni a jó kis Glockomat! :D
Vissza az elejére Go down
AndreaReid
Profilozó
Profilozó
AndreaReid


Hozzászólások száma : 599
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 37
Tartózkodási hely : Quantico, Virginia

Örömeink :) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömeink :)   Örömeink :) - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Júl. 21, 2012 8:02 am

LuluDarling írta:
Jájjjj...ne hari, még csak Kezdő Ügynök...pont most írtam be, hogy kicsit megemeltem az új rang elérésének hozzászólás határait, csak te még nem láthattad...ne hari... :roll:

Semmi gond, egyszer úgyis profilozó leszek, senki nem tud megállítani. flower
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
Admin - Profilozó
Admin - Profilozó
LuluDarling


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2012. Jul. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Quantico

Örömeink :) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömeink :)   Örömeink :) - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Júl. 21, 2012 7:59 am

AndreaReid írta:
Jaj de jó, hogy ezt is be tudtad állítani Lulu. :) Köszi szépen. Már különleges ügynök vagyok. :) Szépen lassan visszanyerjük minden különlegességünket, egyediségünket, ami nagyon jó. flower

Jájjjj...ne hari, még csak Kezdő Ügynök...pont most írtam be, hogy kicsit megemeltem az új rang elérésének hozzászólás határait, csak te még nem láthattad...ne hari... :roll:
Vissza az elejére Go down
https://criminalminds.hungarianforum.com
LuluDarling
Admin - Profilozó
Admin - Profilozó
LuluDarling


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2012. Jul. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Quantico

Örömeink :) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömeink :)   Örömeink :) - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Júl. 21, 2012 7:58 am

Stefibaba írta:
Nagyon köszönjük Lulu a fáradozásodat. éljen kaptunk csillagot!! :D Hányat kell aludni, hogy Profilozó legyek anyuuuuu???flower

Bevallom őszintén - remélem, hogy nem lesz harag belőle - kicsit átszerveztem a rangokat, hogy melyik hány hozzászólás után kapható meg, mert a nagy aktivitásnak hála, túl gyorsan érnétek el a ranglétra tetejére, gondoltam inkább maradjon meg hosszabb ideig a kihívás. ;)
Vissza az elejére Go down
https://criminalminds.hungarianforum.com
AndreaReid
Profilozó
Profilozó
AndreaReid


Hozzászólások száma : 599
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 37
Tartózkodási hely : Quantico, Virginia

Örömeink :) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömeink :)   Örömeink :) - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Júl. 21, 2012 7:57 am

Jaj de jó, hogy ezt is be tudtad állítani Lulu. :) Köszi szépen. Már különleges ügynök vagyok. :) Szépen lassan visszanyerjük minden különlegességünket, egyediségünket, ami nagyon jó. flower
Vissza az elejére Go down
Stefibaba
Profilozó
Profilozó
Stefibaba


Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 41
Tartózkodási hely : Los Angeles, CA

Örömeink :) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömeink :)   Örömeink :) - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Júl. 21, 2012 7:55 am

Nagyon köszönjük Lulu a fáradozásodat. éljen kaptunk csillagot!! :D Hányat kell aludni, hogy Profilozó legyek anyuuuuu???flower
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
Admin - Profilozó
Admin - Profilozó
LuluDarling


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2012. Jul. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Quantico

Örömeink :) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömeink :)   Örömeink :) - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Júl. 21, 2012 7:52 am

Stefibaba írta:


Itt is lehet rangokat beállítani ? Megint profilozókká válhatunk ?? Ez remek lesz Lulu , köszi ☀ !

Igen, a rangokat is meg lehet oldani, ugyanúgy. Csak ugye ez is időigényes dolog volt...Tényleg igyekszem szépen, lassan mindenre sort keríteni... :roll:

Gratulálok mindenkinek, aki - sajnos még rangok hiányában - rangot ugrott! Köszönöm ezt a nagy aktivitást és segítséget nektek!!! Csak így tovább!!! flower
Vissza az elejére Go down
https://criminalminds.hungarianforum.com
Stefibaba
Profilozó
Profilozó
Stefibaba


Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 41
Tartózkodási hely : Los Angeles, CA

Örömeink :) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömeink :)   Örömeink :) - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Júl. 21, 2012 6:52 am

LuluDarling írta:


Jaj, egyébként majd a rangokkal is szeretnék ügyködni, csak még nem jutottam el addig, de tervben van... :roll:

Itt is lehet rangokat beállítani ? Megint profilozókká válhatunk ?? Ez remek lesz Lulu , köszi ☀ !
Vissza az elejére Go down
AndreaReid
Profilozó
Profilozó
AndreaReid


Hozzászólások száma : 599
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 37
Tartózkodási hely : Quantico, Virginia

Örömeink :) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömeink :)   Örömeink :) - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Júl. 21, 2012 12:14 am

Stefibaba írta:
Gratulálok Andi! Jaj fel ne hagyj nekem a jó szokásoddal és nyüzsögjél, és hozz sok sok jó képet , és igen is kérünk jó sok hozzászólást. Én szeretlek olvasni. :D

Ahhoz is gratulálok , hogy eljutottál a kézilabda meccsre, sőt kicsit irigy is vagyok, mert a foci mellett a kézilabda a másik nagy kedvencem. :D flower

Köszi Stefi! Rendben, ígérem nem hagyok fel a nyüzsgéssel. :)

Nekem a sportok közül a kézilabda a kedvencem, főként a férfi kézilabda, úgyhogy tényleg hatalmas élmény volt. :D
Vissza az elejére Go down
Stefibaba
Profilozó
Profilozó
Stefibaba


Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 41
Tartózkodási hely : Los Angeles, CA

Örömeink :) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömeink :)   Örömeink :) - Page 4 Icon_minitimePént. Júl. 20, 2012 10:13 pm

Gratulálok Andi! Jaj fel ne hagyj nekem a jó szokásoddal és nyüzsögjél, és hozz sok sok jó képet , és igen is kérünk jó sok hozzászólást. Én szeretlek olvasni. :D

Ahhoz is gratulálok , hogy eljutottál a kézilabda meccsre, sőt kicsit irigy is vagyok, mert a foci mellett a kézilabda a másik nagy kedvencem. :D flower
Vissza az elejére Go down
AndreaReid
Profilozó
Profilozó
AndreaReid


Hozzászólások száma : 599
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 37
Tartózkodási hely : Quantico, Virginia

Örömeink :) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömeink :)   Örömeink :) - Page 4 Icon_minitimePént. Júl. 20, 2012 9:56 am

LuluDarling írta:
Andi, nagyon-nagyon szépek köszönjük, hogy ilyen aktív vagy, és segítesz minél előbb otthonossá tenni a fórumot, egyszerűen nélkülözhetetlen ez a fajta buzgalom, hálás vagyok érte!
Annak pedig nagyon örülök, hogy eljutottál a meccsre, tudom, hogy mekkora öröm az ilyen és mekkora energia-fröccsöt tud adni! ;)

Jaj, egyébként majd a rangokkal is szeretnék ügyködni, csak még nem jutottam el addig, de tervben van... :roll:

Köszi szépen Lulu. Öröm újra veletek lenni és újra belakni a fórumot. flower
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Örömeink :) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömeink :)   Örömeink :) - Page 4 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Örömeink :)
Vissza az elejére 
4 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian Criminal Minds Fanatic :: Off Topikok :: Csacsogó-
Ugrás: