Hungarian Criminal Minds Fanatic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hungarian Criminal Minds Fanatic

A Magyar Gyilkos Elmék rajongók fóruma. Profilozz te is velünk!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Örömeink :)

Go down 
+3
CMKatherine
AndreaReid
LuluDarling
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
SzerzőÜzenet
LuluDarling
Admin - Profilozó
Admin - Profilozó
LuluDarling


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2012. Jul. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Quantico

Örömeink :) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömeink :)   Örömeink :) - Page 5 Icon_minitimePént. Júl. 20, 2012 9:52 am

Andi, nagyon-nagyon szépek köszönjük, hogy ilyen aktív vagy, és segítesz minél előbb otthonossá tenni a fórumot, egyszerűen nélkülözhetetlen ez a fajta buzgalom, hálás vagyok érte!
Annak pedig nagyon örülök, hogy eljutottál a meccsre, tudom, hogy mekkora öröm az ilyen és mekkora energia-fröccsöt tud adni! ;)

Jaj, egyébként majd a rangokkal is szeretnék ügyködni, csak még nem jutottam el addig, de tervben van... :roll:
Vissza az elejére Go down
https://criminalminds.hungarianforum.com
AndreaReid
Profilozó
Profilozó
AndreaReid


Hozzászólások száma : 599
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 37
Tartózkodási hely : Quantico, Virginia

Örömeink :) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömeink :)   Örömeink :) - Page 5 Icon_minitimePént. Júl. 20, 2012 9:34 am

CMKatherine írta:
Gratulálok a 100. hozzászólásodhoz, még sokszor ennyit kívánok. És nehogy visszafogd magad. Szerintem mindannyian örülünk, hogy jó sok képet feltöltesz, így sokkal otthonosabbá kezd válni a fórum, szóval csak így tovább.

Köszi szépen, nagyon aranyos vagy. :) Te se hagyd abba a képek feltöltését, mindig nagyon jókat találsz. :)
Vissza az elejére Go down
CMKatherine
Profilozó
Profilozó
CMKatherine


Hozzászólások száma : 514
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 31

Örömeink :) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömeink :)   Örömeink :) - Page 5 Icon_minitimePént. Júl. 20, 2012 9:30 am

AndreaReid írta:
Túlléptem a 100. hsz-emen. :) Két nap alatt ez nem semmi, de igyekszem otthonossá varázsolni az új fórumot. Viszont ha valakinek túl sok vagy túlbuzgó vagyok már, akkor légyszi szóljon és megpróbálom visszább fogni magam.

Egy másik nagy öröm, ami még aközben ért, amikor nem tudtuk, hogy mi lesz a másik fórummal, hogy eljutottam a magyar férfi kézilabda válogatott egyik felkészülési meccsére, amit Angliával játszott. Hatalmas élmény volt őket élőben látni. lol!
Gratulálok a 100. hozzászólásodhoz, még sokszor ennyit kívánok. És nehogy visszafogd magad. Szerintem mindannyian örülünk, hogy jó sok képet feltöltesz, így sokkal otthonosabbá kezd válni a fórum, szóval csak így tovább.
Vissza az elejére Go down
AndreaReid
Profilozó
Profilozó
AndreaReid


Hozzászólások száma : 599
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 37
Tartózkodási hely : Quantico, Virginia

Örömeink :) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömeink :)   Örömeink :) - Page 5 Icon_minitimePént. Júl. 20, 2012 9:24 am

Túlléptem a 100. hsz-emen. :) Két nap alatt ez nem semmi, de igyekszem otthonossá varázsolni az új fórumot. Viszont ha valakinek túl sok vagy túlbuzgó vagyok már, akkor légyszi szóljon és megpróbálom visszább fogni magam.

Egy másik nagy öröm, ami még aközben ért, amikor nem tudtuk, hogy mi lesz a másik fórummal, hogy eljutottam a magyar férfi kézilabda válogatott egyik felkészülési meccsére, amit Angliával játszott. Hatalmas élmény volt őket élőben látni. lol!
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
Admin - Profilozó
Admin - Profilozó
LuluDarling


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2012. Jul. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Quantico

Örömeink :) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Örömeink :)   Örömeink :) - Page 5 Icon_minitimeSzer. Júl. 18, 2012 2:05 am

Nagy öröm ért? Oszd meg velünk, hogy mi is veled örülhessünk!
Vissza az elejére Go down
https://criminalminds.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Örömeink :) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömeink :)   Örömeink :) - Page 5 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Örömeink :)
Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian Criminal Minds Fanatic :: Off Topikok :: Csacsogó-
Ugrás: