Hungarian Criminal Minds Fanatic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hungarian Criminal Minds Fanatic

A Magyar Gyilkos Elmék rajongók fóruma. Profilozz te is velünk!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Üdv a fedélzeten!

Go down 
+6
CMKatherine
Boszorka666
AndreaReid
Stefibaba
KathyHotchner
LuluDarling
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Stefibaba
Profilozó
Profilozó
Stefibaba


Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 41
Tartózkodási hely : Los Angeles, CA

Üdv a fedélzeten! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 2 Icon_minitimePént. Júl. 20, 2012 5:50 am

Valószínűleg azért nem engedte a neveteket, mert már regisztráltatok Lulu valamelyik másik új fórumára, és úgy értelmezte a rendszer, hogy ugyan azzal a névvel valaki más is regisztrálni akar. De sebaj a fő, hogy itt vagytok lányok !! :D
Vissza az elejére Go down
AndreaReid
Profilozó
Profilozó
AndreaReid


Hozzászólások száma : 599
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 37
Tartózkodási hely : Quantico, Virginia

Üdv a fedélzeten! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 2 Icon_minitimePént. Júl. 20, 2012 1:31 am

KathyHotchner írta:
Nekem sem engedte a régit, így nekem is változtatnom kellett. Örülök, hogy Stefivel együtt újra itt vagytok! ❤

Igen, láttam, hogy te is változtattál. :) De szerintem lassan már bármilyen név alatt felismerjük egymást. :D Én is örülök nektek, remélem a többiek is idetalálnak majd szépen lassan.
Vissza az elejére Go down
Stefibaba
Profilozó
Profilozó
Stefibaba


Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 41
Tartózkodási hely : Los Angeles, CA

Üdv a fedélzeten! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 19, 2012 10:44 pm

Remélem, hogy hamarosan még többen leszünk, mert ide talál mindenki. ☀ Köszi az üdvözlést Kathy, Kiscsillagtársam, örülök, hogy Te is itt vagy!!! ;)
Vissza az elejére Go down
KathyHotchner
Újonc
Újonc
KathyHotchner


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 33

Üdv a fedélzeten! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 19, 2012 9:24 pm

AndreaReid írta:
Sziasztok! Én is megérkeztem. :) Ugyan egy kis névváltoztatáson estem át, mert a régi nevemet nem engedte beregisztrálni, de remélem így is rá lehet jönni ki vagyok. :D Végre újra a fórumon, ha másikon is. Már nagyon hiányzott.

Nekem sem engedte a régit, így nekem is változtatnom kellett. Örülök, hogy Stefivel együtt újra itt vagytok! ❤
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
Admin - Profilozó
Admin - Profilozó
LuluDarling


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2012. Jul. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Quantico

Üdv a fedélzeten! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 2 Icon_minitimeSzer. Júl. 18, 2012 8:12 am

Szia Andi! Üdv itt nálunk! Remélem, hogy mindenki gyorsan megszokik itt és jól érzi majd magát, hiszen csak a helyszín változott, a társaság a régi! ;) Remélem, hogy mindenki ide talál majd!
Vissza az elejére Go down
https://criminalminds.hungarianforum.com
AndreaReid
Profilozó
Profilozó
AndreaReid


Hozzászólások száma : 599
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 37
Tartózkodási hely : Quantico, Virginia

Üdv a fedélzeten! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 2 Icon_minitimeSzer. Júl. 18, 2012 8:00 am

Sziasztok! Én is megérkeztem. :) Ugyan egy kis névváltoztatáson estem át, mert a régi nevemet nem engedte beregisztrálni, de remélem így is rá lehet jönni ki vagyok. :D Végre újra a fórumon, ha másikon is. Már nagyon hiányzott.
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
Admin - Profilozó
Admin - Profilozó
LuluDarling


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2012. Jul. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Quantico

Üdv a fedélzeten! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 2 Icon_minitimeSzer. Júl. 18, 2012 6:51 am

Szia Stefibabaaaaaaaaaaaa!!! De jó, hogy a a legtapasztaltabb tengerész is a fedélzetre lépett! Most már nem aggódom! Üdvözlünk a fedélzeten! ;)
Vissza az elejére Go down
https://criminalminds.hungarianforum.com
Stefibaba
Profilozó
Profilozó
Stefibaba


Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 41
Tartózkodási hely : Los Angeles, CA

Üdv a fedélzeten! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 2 Icon_minitimeSzer. Júl. 18, 2012 6:39 am

LuluDarling írta:

Én is őszintén ebben reménykedem. Remélem, hogy megérte a sok munka! ;)

Halihó, én is megérkeztem ! Stefibaba újra a fedélzeten. De jó újra veletek lenni !!! flower
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
Admin - Profilozó
Admin - Profilozó
LuluDarling


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2012. Jul. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Quantico

Üdv a fedélzeten! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 2 Icon_minitimeSzer. Júl. 18, 2012 5:53 am

KathyHotchner írta:
No ide is felregisztráltam magam! Remélem összejön megint a régi banda. :)

Én is őszintén ebben reménykedem. Remélem, hogy megérte a sok munka! ;)
Vissza az elejére Go down
https://criminalminds.hungarianforum.com
KathyHotchner
Újonc
Újonc
KathyHotchner


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 33

Üdv a fedélzeten! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 2 Icon_minitimeSzer. Júl. 18, 2012 5:00 am

No ide is felregisztráltam magam! Remélem összejön megint a régi banda. :)
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
Admin - Profilozó
Admin - Profilozó
LuluDarling


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2012. Jul. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Quantico

Üdv a fedélzeten! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 2 Icon_minitimeSzer. Júl. 18, 2012 2:04 am

Új vagy a fórumon? Kérünk, írj magadról néhány szót, hogy mi is megismerhessünk! ;)

Szeretnék mindenkit kérni, aki regisztrál a fórumra, hogy a "Csacsogó" - "Új fórum, vélemény kéretik" topikba írjon néhány szót arról, hogy hogyan tetszik az új hely és ugyanide kérem a fellelt hiányosságokat, az esetleges problémákat és kéréseket. Természetesen sok dologgal tisztában vagyok, hogy még kell, csak idő hiányában még nem készültek el. Segítségeteket előre is köszönöm! ;)
Vissza az elejére Go down
https://criminalminds.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Üdv a fedélzeten! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Üdv a fedélzeten!
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian Criminal Minds Fanatic :: Off Topikok :: Üdv a Fedélzeten!-
Ugrás: