Hungarian Criminal Minds Fanatic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hungarian Criminal Minds Fanatic

A Magyar Gyilkos Elmék rajongók fóruma. Profilozz te is velünk!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Üdv a fedélzeten!

Go down 
+6
CMKatherine
Boszorka666
AndreaReid
Stefibaba
KathyHotchner
LuluDarling
10 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Tücsii
Újonc
Újonc
Tücsii


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2014. Sep. 12.
Age : 29
Tartózkodási hely : Székelyföld

Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! Icon_minitimePént. Szept. 12, 2014 9:30 am

Sziasztok! :)
Hmm. Hol is kezdjem? Elég régóta ismerem a Gyolkos elméket, mindig is szerettem, de most szerettem meg igazán. Nagyon szeretem a krimiket. Egyéb kedvenceim: Dr. Csont, Castle, Mentalista, Cobra 11, Rex felügyelő, stb. Nem vagyok oda a nyálas sorozatokért. Kb ennyi volna. :)
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
Admin - Profilozó
Admin - Profilozó
LuluDarling


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2012. Jul. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Quantico

Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! Icon_minitimeSzomb. Feb. 02, 2013 6:33 am

Szia Mave!
Örülök, hogy csatlakoztál hozzánk, remélem, hogy jól érzed majd magadat köztünk és sok hozzászólással örvendeztetsz meg minket! Ha segítségre van szükséged, csak szólj bátran! Üdv a fedélzeten! 464751818
Vissza az elejére Go down
https://criminalminds.hungarianforum.com
Mave
Újonc
Újonc



Hozzászólások száma : 9
Join date : 2013. Jan. 24.

Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! Icon_minitimeHétf. Jan. 28, 2013 7:15 am

Köszönöm a szíves fogadtatást!

Kedvenc szereplő? Mindenkit másért szeretek. Azért is szeretem ezt a sorozatot, mert egyéniségek játszanak benne, az ember az első 2 rész után már tudja, hogy ki kicsoda, nem úgy mint abban a kicsit erőtlen próbálkozásban amit a CBS Gyilkos elmék 2 néven akart felfuttatni. Az ötödik rész után is csak Forest Whitaker karaktere volt ismerős, de csak azért, mert eleve oriási színésznek tartom és az egyik kedvencem.
Hotch hatalmas, és a híresztelésekkel ellentétben, ha valaki elégszer nézi meg a sorozatot akkor igenis mosolyog - néha!!!!- :))Kicsit apáskodó típus, de ez a dolga. Igazi főnök, kemény kezű, de aggódó és megértő, nagyjából így képzelek el egy ideális főnököt a valóságban.
Morgan, hát mit is lehet mondani róla, az ember elcipelné naponta néhány pásztorórára:D nem lennék megilletődve és nem nagyon hezitálnék, ha néhány szem eperrel meg tejszínhabbal beállítana hozzám. Az egyik kedvencem a karakterében a zárt ajtókhoz való viszonyulása:) neki van saját kulcsa, ami minden ajtóhoz jó, nevezetesen a jobb lába:DD
Reid egy kis cuki. Nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele, de belőlem olyan anyai ösztönöket vált ki a srác, megölelgetném, megpuszilgatnám. Nagyon bírom, hogy terepen olyan elesett tud lenni. Ami antipatikus, hogy vele is eljátszatják néha a hattyúk halálát, és bár illik a karakteréhez és a kisugárzásához, én nem szeretem az ilyesmit.
Talán a legnagyobb kedvencem Emili volt. Nekem nagyon hiányzik a karaktere. Olyan igazi karakán csaj volt. Nekem az új leány, a Blake sem szimpatikus és a szöszi lányért sem voltam oda, akinek az apja az a sorozatgyilkos volt. Velük valamiért játszatják a hattyúk halálát és ezt nem szeretem. Mindig látni rajtuk valami múlt béli árnyat, és emiatt a lelki gyötrődést, ami arra készteti a többieket (és minden embert) hogy a lelküket ápolgassák. Emili nem ilyen volt.
JJ számomra egy kicsit kiforratlan, de nagyon kell a sorozatba, hülyeség volt kiírni, hogy aztán rájöjjenek, hogy nélküle nem fut úgy a szekér és visszavegyék.
Garciát imádom, igazi hülyelány:D szeretem mikor Morgannal évődnek. Igazi vidám pillanatok ebben a komor sorozatban.

Ennyivel egészíteném ki a bemutatkozásom.

Ha bármi kérdésem van, akkor írok nektek azonnal:)
Vissza az elejére Go down
Stefibaba
Profilozó
Profilozó
Stefibaba


Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 41
Tartózkodási hely : Los Angeles, CA

Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! Icon_minitimeHétf. Jan. 28, 2013 1:46 am

Szia Mave! Örülünk, hogy itt vagy, és reméljük nagyon jól fogod érezni magad közöttünk. Ha valami kérdésed lenne, vagy ha segítségre lenne szükséged fordulj bátran hozzánk, amiben tudunk segítünk. Üdv a fedélzeten! 305504174 Elárulnád, hogy ki a kedvenc szereplőd???
Vissza az elejére Go down
CMKatherine
Profilozó
Profilozó
CMKatherine


Hozzászólások száma : 514
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 31

Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! Icon_minitimeVas. Jan. 27, 2013 9:46 am

Persze, hogy örömmel fogadunk Mave, és nagyon várjuk majd a hozzászólásaidat. Üdv a fedélzeten! 2890525423
Vissza az elejére Go down
Mave
Újonc
Újonc



Hozzászólások száma : 9
Join date : 2013. Jan. 24.

Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! Icon_minitimeVas. Jan. 27, 2013 8:56 am

Sziasztok!

Mit is érdemes elmondanom magamról...
Nagyon hosszú ideje szeretem a Gyilkos elmék sorozatot, és a társait ( CSI és a többi ilyen 3 betűs, meg 4 betűs, meg sok betűs)
Nem vagyok oda az ilyen vattacukorfelhős, szirupos szappanoperákért, de azért a "kötelezőket" én is végignéztem, mint a Vad angyal meg a Rosalinda és persze a Paula és Paulina:)

Remélem örömmel fogadtok itt, és megoszthatom veletek a véleményem az egyes részekről, mind úgy az egész sorozatról.

Vissza az elejére Go down
LuluDarling
Admin - Profilozó
Admin - Profilozó
LuluDarling


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2012. Jul. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Quantico

Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! Icon_minitimeVas. Okt. 07, 2012 1:19 am

NDaniella írta:

Na de nem ezért kezdtem el most írni, hanem azért, mert a nyár folyamán nekem egyszer sikerült felvennem a kapcsolatot Delwennel, azaz ismerem egyik email címét, és amikor én visszataláltam mindjárt írtam neki is, hogy újra él a fórum, és megadtam a címet is, csak utoljára is a levelem megírása után ajdnem 3 héttel jelentkezett csak, azaz én olyan címet tudok neki, amit ritkán néz csak meg. Reméljük most aránylag hamar meg fogja nézni, és ő sis hamarosan jön. Mindenesetre én írtam neki, a többi rajta múlik.
Amúgy én is úgy találtam vissza, hogy időről időre beírtam a gugliba, hogy criminal minds fanatic fórum.

Köszi Daniella a közreműködést, nagyon remélem, hogy ő is idetalál majd a segítségeddel és akkor lassan de biztosan teljes lesz a csapat...a forumX nagyon kibabrált velünk, de remélm, hogy többé már nem vesztíjük el egymást! Ezért lenne jó, ha mindenki tudná egy-két ember emilcímét vagy a face-en ismerősök lennénk, ha még egyszer ilyen lenne, vagy bármi más baj a fórummal, akkor legalább riadóláncba tudjuk egymást értesíteni...
Vissza az elejére Go down
https://criminalminds.hungarianforum.com
NDaniella
Újonc
Újonc



Hozzászólások száma : 13
Join date : 2012. Sep. 25.
Age : 46
Tartózkodási hely : Mikor hol, de legnagyobb bánatomra messze Reidtől

Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! Icon_minitimeHétf. Okt. 01, 2012 5:34 am

LuluDarling írta:

A francba, a francba!!!...Csak abban tudok reménykedni, hogy ha tényleg hiányzunk nekik, megtesznek annyit, hogy beírják a fórum nevét a gugliba, mert most kipróbálta és a nevünkre már elsőre ezt az új fórumot dobja kis, a forumx-es fórumot pedig egyáltalán nem. Úgyhogy ha egy csöppet is talpraesettek, akkor ide találnak. :roll:

Nem olvastam még végig minden hozzászólást, folyamatban van a szabadidőmben, ami sajna eléggé véges. De beleakadtam, hogy Ti is próbáltatok keresni minket.
Részemről nekem nagyon jól esett a dolog, de engem csak a Daniella név alapján nem lehet szerintem megtalálni, mert ez az egyetlen hely, ahol így vagyok fenn. Mindenhol máshol Nycky, NNycky esetleg N Nycky-ként szerepelek. Ide is leginkább azért Daniellaként léptem fel, mert ha párom mégis megnézné a gépen hogy mit nézek, legalább azt ne tudja, hogy én is írogatok, na meg főleg azt, hogy mit. Nem hiszem, hogy jól esne neki, hogy én milyen szinten tudok rajongani valakiért, aki nem is létezik.
Na de nem ezért kezdtem el most írni, hanem azért, mert a nyár folyamán nekem egyszer sikerült felvennem a kapcsolatot Delwennel, azaz ismerem egyik email címét, és amikor én visszataláltam mindjárt írtam neki is, hogy újra él a fórum, és megadtam a címet is, csak utoljára is a levelem megírása után ajdnem 3 héttel jelentkezett csak, azaz én olyan címet tudok neki, amit ritkán néz csak meg. Reméljük most aránylag hamar meg fogja nézni, és ő sis hamarosan jön. Mindenesetre én írtam neki, a többi rajta múlik.
Amúgy én is úgy találtam vissza, hogy időről időre beírtam a gugliba, hogy criminal minds fanatic fórum.
Vissza az elejére Go down
Boszorka666
Kezdő Ügynök
Kezdő Ügynök
Boszorka666


Hozzászólások száma : 190
Join date : 2012. Jul. 19.
Age : 33
Tartózkodási hely : Spencer Reid közvetlen közelébenXD

Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! Icon_minitimePént. Júl. 27, 2012 6:34 am

Szia Dóribaba!!! :D Fantasztikus dolog, hogy idetaláltál!!!! Érezd magad nagyon jól a fórumon!!!!!! :D
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
Admin - Profilozó
Admin - Profilozó
LuluDarling


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2012. Jul. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Quantico

Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! Icon_minitimeCsüt. Júl. 26, 2012 8:17 am

Halihó Dóribabácska!!! Örülök, hogy ismét ránk találtál! A végén még újra összejön a régi, "nagy csapat"! ;)
Vissza az elejére Go down
https://criminalminds.hungarianforum.com
AndreaReid
Profilozó
Profilozó
AndreaReid


Hozzászólások száma : 599
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 37
Tartózkodási hely : Quantico, Virginia

Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! Icon_minitimeCsüt. Júl. 26, 2012 7:56 am

Szia Dóribaba! :) Én is emlékszem ám rád és nagyon örülök, hogy itt vagy újra közöttünk. A másik fórumon is nagyon hiányoztál, úgyhogy remélem a visszatérésed úgy sikerül, ahogy szeretnéd és nagyon sokszor leszel itt velünk ezen a még friss, de nagyon barátságos fórumon. flower
Vissza az elejére Go down
Dóribaba
Újonc
Újonc
Dóribaba


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 30

Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! Icon_minitimeCsüt. Júl. 26, 2012 7:48 am

Stefibaba írta:
Szia Dóribaba, üdv közöttünk, mivel én is régi bútordarab vagyok én emlékszem ám rád. És jó, hogy jöttél. Érezd magad nagyon jól közöttünk, ismét. flower

Drága vagy Stefi, köszönöm! Hát igen, én is antik darab vagyok, csak épp elbújtam kicsit a raktárban...de most teljes restaurálás után megjöttem újra :D
És köszi szépen Katherine, nagyon jó újra köztetek, már most :lol:
Vissza az elejére Go down
CMKatherine
Profilozó
Profilozó
CMKatherine


Hozzászólások száma : 514
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 31

Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! Icon_minitimeCsüt. Júl. 26, 2012 7:47 am

Üdv újra itt közöttünk Dóribaba! :cheers:
Vissza az elejére Go down
Stefibaba
Profilozó
Profilozó
Stefibaba


Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 41
Tartózkodási hely : Los Angeles, CA

Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! Icon_minitimeCsüt. Júl. 26, 2012 7:37 am

Szia Dóribaba, üdv közöttünk, mivel én is régi bútordarab vagyok én emlékszem ám rád. És jó, hogy jöttél. Érezd magad nagyon jól közöttünk, ismét. flower
Vissza az elejére Go down
Dóribaba
Újonc
Újonc
Dóribaba


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 30

Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! Icon_minitimeCsüt. Júl. 26, 2012 7:34 am

Hello mindenki! Engem engedett még a régi névvel regisztrálni, aztán már lehet hogy nem is emlékeztek rám, olyan sokáig tűntem el, mint az a bizonyos szürke szamár... ami nem jelenti azt, hogy nem szeretem továbbra is a sorozatot, na és persze Titeket, csak az érettségi miatt kicsit muszáj volt háttérbe szorítanom az ilyen móka-kacagásokat. Most mondhatnám, hogy megérte (majd mindjárt meg is írom az örömeink topikba, mert gondolom még van olyan is :D ), de nagyon hiányoztatok! De most itt vagyok újra, kicsit sorsszerűnek is éreztem, amikor láttam facebook-on, hogy új fórum jött létre, hogy akkor most kell nekem visszatérni...remélem úgy sikerül, ahogy tervezem :)
Vissza az elejére Go down
Boszorka666
Kezdő Ügynök
Kezdő Ügynök
Boszorka666


Hozzászólások száma : 190
Join date : 2012. Jul. 19.
Age : 33
Tartózkodási hely : Spencer Reid közvetlen közelébenXD

Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! Icon_minitimeSzomb. Júl. 21, 2012 6:54 am

Én is reménykedem, hogy idetalálnak!!!!!! :roll:
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
Admin - Profilozó
Admin - Profilozó
LuluDarling


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2012. Jul. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Quantico

Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! Icon_minitimeSzomb. Júl. 21, 2012 6:19 am

Stefibaba írta:
Belinda fenn van a Facén, de még nem sikerült elcsípni, megosztottam a fórum linkjét elvileg láthatja, persze csak ha vissza keresi az ismerősök megosztásait. Geniusról semmit se tudok sajna. Beáról, Danielláról Abulafiáról ,meg Delwenről se ..... 😢

A francba, a francba!!!...Csak abban tudok reménykedni, hogy ha tényleg hiányzunk nekik, megtesznek annyit, hogy beírják a fórum nevét a gugliba, mert most kipróbálta és a nevünkre már elsőre ezt az új fórumot dobja kis, a forumx-es fórumot pedig egyáltalán nem. Úgyhogy ha egy csöppet is talpraesettek, akkor ide találnak. :roll:
Vissza az elejére Go down
https://criminalminds.hungarianforum.com
Stefibaba
Profilozó
Profilozó
Stefibaba


Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 41
Tartózkodási hely : Los Angeles, CA

Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! Icon_minitimeSzomb. Júl. 21, 2012 4:21 am

Belinda fenn van a Facén, de még nem sikerült elcsípni, megosztottam a fórum linkjét elvileg láthatja, persze csak ha vissza keresi az ismerősök megosztásait. Geniusról semmit se tudok sajna. Beáról, Danielláról Abulafiáról ,meg Delwenről se ..... 😢
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
Admin - Profilozó
Admin - Profilozó
LuluDarling


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2012. Jul. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Quantico

Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! Icon_minitimeSzomb. Júl. 21, 2012 2:32 am

Szia Boszi!

Örülök, hogy itt vagy köztünk, hogy te is ide találtál. Igen, tudom, hogy mindenki siratja a régi fórumot, de azt hiszem, nem lesz probléma azzal, hogy "belakjuk" ezt az újat. :D

Apropó, nem tud valaki valamit Green Splat-ről és Genius-ról? Nekem ők még nagyon hiányoznak a gárdából... :roll:
Vissza az elejére Go down
https://criminalminds.hungarianforum.com
CMKatherine
Profilozó
Profilozó
CMKatherine


Hozzászólások száma : 514
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 31

Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! Icon_minitimeSzomb. Júl. 21, 2012 12:34 am

Szia Boszi! Örülök, hogy te is visszatértél. :D
Vissza az elejére Go down
AndreaReid
Profilozó
Profilozó
AndreaReid


Hozzászólások száma : 599
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 37
Tartózkodási hely : Quantico, Virginia

Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! Icon_minitimeSzomb. Júl. 21, 2012 12:30 am

Üdv neked is a fedélzeten Boszi! :) Örülök, hogy ránk találtál, jó hogy itt vagy. flower
Vissza az elejére Go down
Stefibaba
Profilozó
Profilozó
Stefibaba


Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 41
Tartózkodási hely : Los Angeles, CA

Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! Icon_minitimeSzomb. Júl. 21, 2012 12:22 am

Szia Boszi!! Üdv közöttünk!! Jó, hogy te is itt vagy. ☀
Vissza az elejére Go down
Boszorka666
Kezdő Ügynök
Kezdő Ügynök
Boszorka666


Hozzászólások száma : 190
Join date : 2012. Jul. 19.
Age : 33
Tartózkodási hely : Spencer Reid közvetlen közelébenXD

Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! Icon_minitimeSzomb. Júl. 21, 2012 12:18 am

Üdv mindenkinek!!!!!!
Nem sok újat tudok írni magamról, már ismertek!!!!! :D
Örülök neki, hogy sikerült összehozni ezt a fórumot, a másikért vérzik a szívem!!!!!
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
Admin - Profilozó
Admin - Profilozó
LuluDarling


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2012. Jul. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Quantico

Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! Icon_minitimePént. Júl. 20, 2012 6:32 am

AndreaReid írta:

De sebaj, kezdem megszokni az új nevemet, szerintem jól hangzik. :D

Jól hát! :D
Vissza az elejére Go down
https://criminalminds.hungarianforum.com
AndreaReid
Profilozó
Profilozó
AndreaReid


Hozzászólások száma : 599
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 37
Tartózkodási hely : Quantico, Virginia

Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! Icon_minitimePént. Júl. 20, 2012 5:55 am

Stefibaba írta:
Valószínűleg azért nem engedte a neveteket, mert már regisztráltatok Lulu valamelyik másik új fórumára, és úgy értelmezte a rendszer, hogy ugyan azzal a névvel valaki más is regisztrálni akar. De sebaj a fő, hogy itt vagytok lányok !! :D

Én a régi fórumon kívül egy másik Lulus ForumX-es fórumon voltam csak fent, szóval ez nem lehet az ok. De sebaj, kezdem megszokni az új nevemet, szerintem jól hangzik. :D
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Üdv a fedélzeten!
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian Criminal Minds Fanatic :: Off Topikok :: Üdv a Fedélzeten!-
Ugrás: