Hungarian Criminal Minds Fanatic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hungarian Criminal Minds Fanatic

A Magyar Gyilkos Elmék rajongók fóruma. Profilozz te is velünk!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Te mit vársz a nyolcadik évadtól?

Go down 
+3
Stefibaba
frigga84
LuluDarling
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
frigga84
Profilozó
Profilozó
frigga84


Hozzászólások száma : 714
Join date : 2012. Jul. 24.

Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te mit vársz a nyolcadik évadtól?   Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 22, 2013 8:40 pm

Bocs, meg is van. ha valakit érdekel itt a 13. rész.
http://www.putlocker.com/file/75DFA4F6A1894A85#
Vissza az elejére Go down
frigga84
Profilozó
Profilozó
frigga84


Hozzászólások száma : 714
Join date : 2012. Jul. 24.

Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te mit vársz a nyolcadik évadtól?   Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 22, 2013 8:38 pm

Talált már valaki linket a 13. részhez? Ha igen, felrakná ide? köszi
Vissza az elejére Go down
frigga84
Profilozó
Profilozó
frigga84


Hozzászólások száma : 714
Join date : 2012. Jul. 24.

Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te mit vársz a nyolcadik évadtól?   Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jan. 17, 2013 7:52 pm

Én sem értem, miért kell ilyen sötétre írni a szereplők magánéletét. Még H. Hotchner megölése hát ok, sokat dobott Hotch karakterén...+ azóta renbe jött a magánélete. de aztán meghalt Rossi volt felesége, ahelyett, hogy újra kezdék volna Davvel, nagyon szimpatikus nő volt, kár volt meghalasztani... Rossinak sem ártott volna már a normális magánélet. Willt is meg akarták ölni az írók, még jó, hogy végül inkább férjhez adták JJ-t, de az eredeti elképzelések szerint meg kellett volna halnia a bankrablásban. Prentisst megölték majd feltámasztották. Most Reid.... Semmi szükség ennyi személyes tragédiára. Mintha nem lenne elég sötét a sorozat témája egyébként is.... Előre félek majd hogyan fogják befejezni egyszer a sorozatot... felrobbantják a repülőt, mikor mindenki rajta van vagy nem is tudom mit várhatunk... Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 3 2559393544
Vissza az elejére Go down
CMKatherine
Profilozó
Profilozó
CMKatherine


Hozzászólások száma : 514
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 31

Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te mit vársz a nyolcadik évadtól?   Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jan. 16, 2013 10:37 am

LuluDarling írta:
Ez pontosan hányadik rész volt? Mert erre fel kell készülnöm lelkileg... affraid
8x12
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
Admin - Profilozó
Admin - Profilozó
LuluDarling


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2012. Jul. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Quantico

Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te mit vársz a nyolcadik évadtól?   Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jan. 16, 2013 9:03 am

CMKatherine írta:
Nos megnéztem az új részt és muszáj leírnom mit is gondolok róla. Aki nem akarja tudni mi lesz benne, az ne olvassa tovább.
Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 3 3741175523
Ez pontosan hányadik rész volt? Mert erre fel kell készülnöm lelkileg... affraid
Vissza az elejére Go down
https://criminalminds.hungarianforum.com
CMKatherine
Profilozó
Profilozó
CMKatherine


Hozzászólások száma : 514
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 31

Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te mit vársz a nyolcadik évadtól?   Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jan. 16, 2013 8:15 am

Teljesen egyetértek Stefi! Összesen 2 részben láthattuk normálisan Maeve-t erre már ki is írják. Egyetértek azzal is hogy idióták készítik a sorozatot, próbálnak nagy fordulatokat belevinni, de inkább csak lefele viszik a színvonalat. Olyan érdekesen indult ez az egész Reid-Maeve szál azzal hogy nem találkoztak és mégis egymásba szerettek, szívesen néztem volna még erre tessék. Még soha nem idegesített fel ennyire a CM. Elfogadtam amikor Gideont kiírták, Emily-t vagy Seaver-t, de ez már sok volt nekem is. Ráadásul erősen kétlem hogy Reidnek lesz más romantikus történetszála a sorozatban, hiszen ez is 8 évadba tellett mire beleírták. Tudom, hogy ez nem egy szappanopera, hanem krimi, de akkor is lehetett volna ezt az egészet folytatni például úgy mint Hotch és Beth kapcsolatát. Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 3 1255849920
Vissza az elejére Go down
Stefibaba
Profilozó
Profilozó
Stefibaba


Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 41
Tartózkodási hely : Los Angeles, CA

Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te mit vársz a nyolcadik évadtól?   Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jan. 16, 2013 6:13 am

Nekem csak egy kérdésem lenne: Mi a frászkarikáért kapnak a karakterek barátnőket, ha pár rész múlva úgy is kiírják őket?? Na ezt magyarázza el nekem valaki!!!!! mert én idióta vagyok és nem értem.... Evil or Very Mad

Ha a producerek tartanak a rajongóktól akkor legalább annyi eszük lenne, hogy választási lehetőséget adnának, és az a csajszi maradna a szereplők mellett akit a többség elfogad. Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 3 582349789 Sajnálatos módon rá kell döbbennem, hogy idióták készítik a sorozatot. Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 3 3883926256 Csak kapkodnak össze vissza ....
Vissza az elejére Go down
CMKatherine
Profilozó
Profilozó
CMKatherine


Hozzászólások száma : 514
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 31

Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te mit vársz a nyolcadik évadtól?   Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jan. 16, 2013 3:26 am

Nos megnéztem az új részt és muszáj leírnom mit is gondolok róla. Aki nem akarja tudni mi lesz benne, az ne olvassa tovább.
Teljesen feldúlt ez a rész. Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 3 2109136891 Általában sem sorozat sem film miatt nem szoktam sírni, de ez még engem is megríkatott. Végre Reid talált egy lányt, akit tényleg szeret és az életét áldozná érte erre pár rész után kiírják. Olyan jó volt látni egy kicsit Reidet mosolyogni hiszen olyan sok mindenen ment keresztül erre megint csak szenvedést kap. Nem tudom miért kellett Maeve-nek meghalnia. Tudom sok rajongó nem bírta őt, de én nagyon kedveltem. Pont ilyen lányt képzeltem el Reid mellé, erre tessék már be is fejezték a történetszálát az írók. Az utolsó jelenet ütött a legnagyobbat. Amikor Maeve visszautalt arra az idézetre amit a Reidnek adott könyvbe írt, akkor már tudni lehetett hogy az lesz a végszó. Rettentően sajnálom hogy így lett vége, bár számítottam rá, hiszen a következő rész leírásában az szerepelt hogy Reid próbál feldolgozni egy személyes veszteséget. Tudom hogy én is nagyon vágytam már egy Reid-centrikus epizódra, de be kell vallanom nem erre számítottam. Nagyot csalódtam az egészben, ezt az egész Maeve történetet nem így kellett volna lezárni, sőt sehogy sem kellett volna lezárni. Őszintén bevallom most eléggé megingott a CM iránti rajongásom. Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 3 3741175523
Vissza az elejére Go down
frigga84
Profilozó
Profilozó
frigga84


Hozzászólások száma : 714
Join date : 2012. Jul. 24.

Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te mit vársz a nyolcadik évadtól?   Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jan. 10, 2013 7:58 pm

Vissza az elejére Go down
LuluDarling
Admin - Profilozó
Admin - Profilozó
LuluDarling


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2012. Jul. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Quantico

Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te mit vársz a nyolcadik évadtól?   Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 3 Icon_minitimeHétf. Jan. 07, 2013 9:39 am

Én most kissé megrekedtem a 9. rész felénél, de igyekszem minél előbb tovább lendülni, mert nagyon várom Reid randi-részét! Nagyon kíváncsi vagyok erre a szálra! Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 3 1001172573
Vissza az elejére Go down
https://criminalminds.hungarianforum.com
Boszorka666
Kezdő Ügynök
Kezdő Ügynök
Boszorka666


Hozzászólások száma : 190
Join date : 2012. Jul. 19.
Age : 32
Tartózkodási hely : Spencer Reid közvetlen közelébenXD

Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te mit vársz a nyolcadik évadtól?   Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 3 Icon_minitimeHétf. Jan. 07, 2013 6:22 am

Nekem is szimpatikus Blake! Én még mégcsak a 4. részig juttotam, de eddig tetszik! Kíváncsi vagyok vajon ki követheti a csapatot!
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
Admin - Profilozó
Admin - Profilozó
LuluDarling


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2012. Jul. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Quantico

Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te mit vársz a nyolcadik évadtól?   Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 3 Icon_minitimePént. Dec. 28, 2012 11:52 pm

CMKatherine írta:
Én is folyamatosan nézem az új részeket. Egész érdekes ügyek vannak benne. Blake-t is hamar megkedveltem, őszintén szólva nekem Prentiss nem is nagyon hiányzik...
Blake-kel eddig nekem sincs semmi bajom, igazából csodáltam, hogy például Reid ilyen gyorsan elfogadta, általában ő szokott távolságtartó és antiszociális lenni az újakkal. De úgy látszik, hogy fejlődőképes...na persze most egészen másvalaki foglalkoztatja... Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 3 1959207375
Már megnéztem az 5. részt is, eddig én is meg vagyok elégedve a színvonallal, bár lehet, ez annak is köszönhető, hogy legalább fél éve egy darab részt sem láttam és már elvonási tünetek jelentkeztek rajtam...izgatottan várom a folytatást!
Vissza az elejére Go down
https://criminalminds.hungarianforum.com
CMKatherine
Profilozó
Profilozó
CMKatherine


Hozzászólások száma : 514
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 31

Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te mit vársz a nyolcadik évadtól?   Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 3 Icon_minitimePént. Dec. 28, 2012 12:21 pm

Én is folyamatosan nézem az új részeket. Egész érdekes ügyek vannak benne. Blake-t is hamar megkedveltem, őszintén szólva nekem Prentiss nem is nagyon hiányzik.
A Reid-Maeve kapcsolatra én is kíváncsi vagyok. Nem akarom hogy Reidnek valami baja essen, bár az mindenképpen pozitívum hogy többet szerepel most mint a 7.évadban.
A másik nagy kérdés hogy ki lehet az aki követi a csapatot. Örülök, hogy végre van egy olyan történet szál ami az egész évadot végig kíséri. Biztos jó kis évadzárót hoznak majd ki belőle.
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
Admin - Profilozó
Admin - Profilozó
LuluDarling


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2012. Jul. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Quantico

Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te mit vársz a nyolcadik évadtól?   Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 3 Icon_minitimePént. Dec. 28, 2012 7:40 am

frigga84 írta:
Én nézem a 8. évadot angolul. Egyre betegebb esetek vannak benne, de nagyon izgalmas.
Én most tartok a 4. résznél, kíváncsi vagyok erre a Reid-es csajos szálra...bár nagyon aggódom miatta, zavar az a dolog, hogy veszélyben van a kapcsolatuk... Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 3 2453078570
Vissza az elejére Go down
https://criminalminds.hungarianforum.com
frigga84
Profilozó
Profilozó
frigga84


Hozzászólások száma : 714
Join date : 2012. Jul. 24.

Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te mit vársz a nyolcadik évadtól?   Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Dec. 27, 2012 7:35 pm

Én nézem a 8. évadot angolul. Egyre betegebb esetek vannak benne, de nagyon izgalmas.
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
Admin - Profilozó
Admin - Profilozó
LuluDarling


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2012. Jul. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Quantico

Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te mit vársz a nyolcadik évadtól?   Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Dec. 27, 2012 10:20 am

Nos, ahogy látom nem igazán van, aki most nézné eredeti nyelven a sorit - ha mégis, akkor kérem, jelezzétek - én most tartok a pótlásban az évad 4. részénél, ami nagyon-nagyon tetszett...nem kezdem el leírni, hogy miért, ha esetleg más nem nézni...nehogy előre lelőjem a pojjjjénokat... Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 3 1414958150
Vissza az elejére Go down
https://criminalminds.hungarianforum.com
Stefibaba
Profilozó
Profilozó
Stefibaba


Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 41
Tartózkodási hely : Los Angeles, CA

Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te mit vársz a nyolcadik évadtól?   Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 3 Icon_minitimeHétf. Dec. 17, 2012 6:52 am

Klassz. Köszi. De én magyar szinkronnal szeretem, mert szeretem érteni is , hogy mi történik, mert amikor belelendülnek a profilozásba, nem értem, hogy mitörténik. Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 3 37686141
Vissza az elejére Go down
frigga84
Profilozó
Profilozó
frigga84


Hozzászólások száma : 714
Join date : 2012. Jul. 24.

Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te mit vársz a nyolcadik évadtól?   Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 3 Icon_minitimeVas. Dec. 16, 2012 10:01 am

ezentúl nézhetjük élőben :) az amerikai résszel egy időben
http://tvpc.com/Channel.php?ChannelID=15629
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
Admin - Profilozó
Admin - Profilozó
LuluDarling


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2012. Jul. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Quantico

Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Te mit vársz a nyolcadik évadtól?   Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 3 Icon_minitimeKedd Júl. 17, 2012 9:58 pm

Nos, mire tippeltek, milyen irányba megy tovább a csapat élete?
Vissza az elejére Go down
https://criminalminds.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te mit vársz a nyolcadik évadtól?   Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Te mit vársz a nyolcadik évadtól?
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian Criminal Minds Fanatic :: Évadok :: Nyolcadik Évad-
Ugrás: