Hungarian Criminal Minds Fanatic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hungarian Criminal Minds Fanatic

A Magyar Gyilkos Elmék rajongók fóruma. Profilozz te is velünk!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Te mit vársz a nyolcadik évadtól?

Go down 
+3
Stefibaba
frigga84
LuluDarling
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
frigga84
Profilozó
Profilozó
frigga84


Hozzászólások száma : 714
Join date : 2012. Jul. 24.

Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te mit vársz a nyolcadik évadtól?   Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Május 16, 2013 8:44 am

Mire meg megtudjuk ki lesz, gondolom nem fogok jegyet kapni :) se szabadságot affraid
Vissza az elejére Go down
frigga84
Profilozó
Profilozó
frigga84


Hozzászólások száma : 714
Join date : 2012. Jul. 24.

Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te mit vársz a nyolcadik évadtól?   Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Május 16, 2013 8:43 am

Stefi, amúgy lesz Párizsban egy CM találkozó októberben, elméletileg színészek is jönnek, de még nem tudni, hogy ki. Először gondolkodtam rajta, mert úgyis Párizsba készültünk ősszel, de hát amíg nem tudni, hogy ki jön, addig nincs kedvem 265 eurót kidobni.
Vissza az elejére Go down
Stefibaba
Profilozó
Profilozó
Stefibaba


Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 41
Tartózkodási hely : Los Angeles, CA

Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te mit vársz a nyolcadik évadtól?   Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Május 16, 2013 8:38 am

Roppant izgalmas résznek igérkezik . És remélem hogy jó vége lesz. Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 2 1672448945
Vissza az elejére Go down
frigga84
Profilozó
Profilozó
frigga84


Hozzászólások száma : 714
Join date : 2012. Jul. 24.

Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te mit vársz a nyolcadik évadtól?   Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Május 16, 2013 8:35 am

Engem bármilyen megoldás érdekel, csak jó legyen a vége. Azt hiszem nem fogom tudni megállni, hogy 22-én éjjel ne nézzem live a CBS-n :)
Vissza az elejére Go down
Stefibaba
Profilozó
Profilozó
Stefibaba


Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 41
Tartózkodási hely : Los Angeles, CA

Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te mit vársz a nyolcadik évadtól?   Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Május 16, 2013 8:31 am

Nagyon köszi a linkeket. Van egy barátnőm a twitteren aki szintén nagy Hotch fan, vele szoktam ötletelni, és arra gondoltunk, Hotch kiugrik a helikopterből és megmenekül. De persze biztosan nem tudunk semmit sem. lol! De azért az kemény lenne ha tényleg kiugrana....... Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 2 2453078570
Vissza az elejére Go down
frigga84
Profilozó
Profilozó
frigga84


Hozzászólások száma : 714
Join date : 2012. Jul. 24.

Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te mit vársz a nyolcadik évadtól?   Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Május 16, 2013 8:06 am

Vissza az elejére Go down
Stefibaba
Profilozó
Profilozó
Stefibaba


Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 41
Tartózkodási hely : Los Angeles, CA

Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te mit vársz a nyolcadik évadtól?   Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Május 16, 2013 7:59 am

Köszi a videót, Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 2 37686141 nincs véletlenül linked a 8/21 és 8/22 részről????


Hotch nagyon kemény, majd zuhanás közben kiugrik egy háztetőre. Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 2 890790453
Vissza az elejére Go down
frigga84
Profilozó
Profilozó
frigga84


Hozzászólások száma : 714
Join date : 2012. Jul. 24.

Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te mit vársz a nyolcadik évadtól?   Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Május 16, 2013 7:22 am

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=VuniSsjL4OM
hát izgalmas lesz. a twitteren megindult a hiszti, hogy melyik csapattag hal meg. Szerintem egyik sem, hiszen mindenki aláírt. Remélem, hogy Strauss hal meg, de szerintem valószínű, különben minek szerepelne az utolsó részben a 3 gyereke is. Hotch meg valahogy csak túléli azt a helikopterbalesetet :) Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 2 890790453
Vissza az elejére Go down
Stefibaba
Profilozó
Profilozó
Stefibaba


Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 41
Tartózkodási hely : Los Angeles, CA

Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te mit vársz a nyolcadik évadtól?   Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Május 04, 2013 7:03 am

Én is nagyon remélem, hogy nem Hotch lesz az mert a sori lehúzhatja a rendőnyt.... szerintem. Evil or Very Mad
Vissza az elejére Go down
frigga84
Profilozó
Profilozó
frigga84


Hozzászólások száma : 714
Join date : 2012. Jul. 24.

Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te mit vársz a nyolcadik évadtól?   Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 2 Icon_minitimePént. Május 03, 2013 9:16 am

Joe Mantegna azt mondja, hogy senki nem fog meghalni a 8. évad fináléjában, csak valaki nem tér vissza a 9. évadra. Hát.... vajon ki lesz az. Remélem Hotch nem marad New Yorkban. Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 2 890790453 Talán Rossi nyugdíjba megy. Bár ő is nagyon hiányozna a csapatból nekem.
Vissza az elejére Go down
frigga84
Profilozó
Profilozó
frigga84


Hozzászólások száma : 714
Join date : 2012. Jul. 24.

Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te mit vársz a nyolcadik évadtól?   Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 2 Icon_minitimeKedd Ápr. 30, 2013 6:24 pm

Vissza az elejére Go down
Stefibaba
Profilozó
Profilozó
Stefibaba


Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 41
Tartózkodási hely : Los Angeles, CA

Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te mit vársz a nyolcadik évadtól?   Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 20, 2013 2:49 am

Ez igazán remek hír, köszi Bea. Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 2 37686141
Vissza az elejére Go down
frigga84
Profilozó
Profilozó
frigga84


Hozzászólások száma : 714
Join date : 2012. Jul. 24.

Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te mit vársz a nyolcadik évadtól?   Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 18, 2013 9:16 pm

május 1-én kezdődik a 8. évad az AXN-en Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 2 3242703236
Vissza az elejére Go down
frigga84
Profilozó
Profilozó
frigga84


Hozzászólások száma : 714
Join date : 2012. Jul. 24.

Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te mit vársz a nyolcadik évadtól?   Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 2 Icon_minitimeKedd Márc. 19, 2013 8:20 pm

Vissza az elejére Go down
frigga84
Profilozó
Profilozó
frigga84


Hozzászólások száma : 714
Join date : 2012. Jul. 24.

Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te mit vársz a nyolcadik évadtól?   Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 2 Icon_minitimeKedd Feb. 26, 2013 7:54 pm

Vissza az elejére Go down
Mave
Újonc
Újonc



Hozzászólások száma : 9
Join date : 2013. Jan. 24.

Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te mit vársz a nyolcadik évadtól?   Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 2 Icon_minitimeKedd Feb. 12, 2013 3:56 am

Veszem a bátorságot és leírom a véleményem az évadról és a legújabb részről, ami a 14. rész.


Nem tudom, hogy fogok e spoilerezni, úgyhogy aki még nem látta és úgy gondolja, akkor ne olvasson tovább.


Összességében úgy gondolom, hogy ez az évad messze jobb a 7.-nél eddig. Még csak egyszer láttam, mert bár nincs gondom az olvasással, Mr. nagyon doktor Reid - mondjunk el 15-20 körmondatot 47 másodpercben, mert ugye szorító az idő :) - tempója miatt rendre le kell állítanom a lejátszást, hogy követni tudjam a fonalat. Hál' Istennek azért nem úgy beszél, ahogy olvas:)
Tetszett a 14. rész, mert ez is kicsit eltért a megszokott gyilkos elmék formától. Nagyon fordulatosra sikeredett, de nem tudom, hogy egy annyi idős mondhatjuk kislánynak sikerülhet e így kevernie a lapokat, és bár az apa állapota kézenfekvő volt, elég megrázó megoldást választott.
Vissza az elejére Go down
frigga84
Profilozó
Profilozó
frigga84


Hozzászólások száma : 714
Join date : 2012. Jul. 24.

Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te mit vársz a nyolcadik évadtól?   Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 2 Icon_minitimeKedd Feb. 05, 2013 7:50 pm

a wikipedia szerint a 18. részt is Thomas fogja rendezni.. ez igaz?
Vissza az elejére Go down
Mave
Újonc
Újonc



Hozzászólások száma : 9
Join date : 2013. Jan. 24.

Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te mit vársz a nyolcadik évadtól?   Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 02, 2013 9:20 am

Remélem nektek van igazatok:)

Csak nem nagyon rémlik, hogy egy-egy részt vagy évadzárót, ennyire az elejétől vezetnek fel. Vagy tényleg lehúzzák a rolót vagy nagyon előrelátóak. Bízom benne, hogy az utóbbi.

Feltűnt valakinek, hogy Garcia sosem használ egeret? :)
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
Admin - Profilozó
Admin - Profilozó
LuluDarling


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2012. Jul. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Quantico

Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te mit vársz a nyolcadik évadtól?   Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 02, 2013 6:35 am

Mave írta:
Sziasztok!
Elég intenzíven követi valaki a csapatot, az évad eleje óta. Szerintetek a végjátékra készülnek? Nem lesz 9. évad?
Szerintem nem erre megy ki a dolog, csak az évadzáróra készülne, ami - mint mindig - biztosan most is nagy durranás lesz.
Egyébként meg már olyan sokszor temették a sorozatot, aztán már a 8. évadnál tartunk... Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 2 1959207375
Vissza az elejére Go down
https://criminalminds.hungarianforum.com
CMKatherine
Profilozó
Profilozó
CMKatherine


Hozzászólások száma : 514
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 31

Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te mit vársz a nyolcadik évadtól?   Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 29, 2013 8:45 pm

frigga84 írta:
Valaki talált már valami linket, hol lehet megnézni vagy letölteni a 14. részt. Kanadában már elvileg lement. Én találtam egy torrentet, de valami jelszó védi, nem sikerült megnyitni. Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 2 3741175523
Én úgy tudom, hogy a héten nincs új rész. Lehet, hogy valamilyen hamis torrentet találtál. Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 2 1255849920
Vissza az elejére Go down
frigga84
Profilozó
Profilozó
frigga84


Hozzászólások száma : 714
Join date : 2012. Jul. 24.

Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te mit vársz a nyolcadik évadtól?   Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 29, 2013 8:06 pm

Valaki talált már valami linket, hol lehet megnézni vagy letölteni a 14. részt. Kanadában már elvileg lement. Én találtam egy torrentet, de valami jelszó védi, nem sikerült megnyitni. Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 2 3741175523
Vissza az elejére Go down
CMKatherine
Profilozó
Profilozó
CMKatherine


Hozzászólások száma : 514
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 31

Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te mit vársz a nyolcadik évadtól?   Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 27, 2013 6:00 am

Egyetértek Friggával. Szerintem sem a 8. lesz az utolsó évad. Szoktam figyelni a nézettségi adatokat, amik nagyon jók, szóval nem látom okát, hogy miért törölnék el a sorozatot. Arra viszont én is nagyon kíváncsi vagyok mit hoznak ki ebből az egész követik a csapatot ötletből.
Mellesleg üdv itt a fórumon Mave. Ha gondolod írhatnál egy kicsit magadról és hogy hogyan lettél a sorozat rajongója az Üdv a Fedélzeten! topikban.
Vissza az elejére Go down
frigga84
Profilozó
Profilozó
frigga84


Hozzászólások száma : 714
Join date : 2012. Jul. 24.

Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te mit vársz a nyolcadik évadtól?   Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 26, 2013 8:09 pm

Nem hinném, hogy ne lenne 9. évad. Egyszer megkérdezték Thomast és Joet egy interjúban, hogy mi ennek a funkciója ennek a gyilkosnak, azt mondták, hogy semmi olyanra nem kell számítani mint Doyle vagy a Kaszás esetében, szóval szerintem max elkapják a végén, de ennyi...
Vissza az elejére Go down
Mave
Újonc
Újonc



Hozzászólások száma : 9
Join date : 2013. Jan. 24.

Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te mit vársz a nyolcadik évadtól?   Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 26, 2013 4:53 pm

Sziasztok!

Elég intenzíven követi valaki a csapatot, az évad eleje óta. Szerintetek a végjátékra készülnek? Nem lesz 9. évad?
Vissza az elejére Go down
frigga84
Profilozó
Profilozó
frigga84


Hozzászólások száma : 714
Join date : 2012. Jul. 24.

Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te mit vársz a nyolcadik évadtól?   Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 23, 2013 6:22 am

ha le akarjátok tölteni
http://netload.in/dateiVvQfM3bNyD.htm
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te mit vársz a nyolcadik évadtól?   Te mit vársz a nyolcadik évadtól? - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Te mit vársz a nyolcadik évadtól?
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian Criminal Minds Fanatic :: Évadok :: Nyolcadik Évad-
Ugrás: