Hungarian Criminal Minds Fanatic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hungarian Criminal Minds Fanatic

A Magyar Gyilkos Elmék rajongók fóruma. Profilozz te is velünk!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Hetedik Évad - Kibeszélősdi

Go down 
+3
Stefibaba
frigga84
LuluDarling
7 posters
SzerzőÜzenet
LuluDarling
Admin - Profilozó
Admin - Profilozó
LuluDarling


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2012. Jul. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Quantico

Hetedik Évad - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hetedik Évad - Kibeszélősdi   Hetedik Évad - Kibeszélősdi Icon_minitimeHétf. Jan. 07, 2013 9:41 am

Stefibaba írta:
Pénteken az RTLKlubon Beth bemutatkozó része ment . Most láttam másodjára ezt a részt de nekem továbbra se tetszik a csaj. Ami nem szerencsétlen színésznő hibája hanem az íróké. Mert olyan semmilyenre sikerült ez a rész. Ha azt szerették volna, hogy kedveljük meg a karaktert akkor miért nem írták szimpatikusabbra?...
Én nem tudom, szerintem később azért kiigazították a kezdeti hibákat és igazán szerethetőre írták meg Beth karakterét. Nagyon jól kialakították a Hotch-Beth szálat, nagyon aranyosak együtt, sőt, nagyon aranyosak hárman. Remélem, hogy ez továbbra is így marad. Hetedik Évad - Kibeszélősdi 459759068
Vissza az elejére Go down
https://criminalminds.hungarianforum.com
Boszorka666
Kezdő Ügynök
Kezdő Ügynök
Boszorka666


Hozzászólások száma : 190
Join date : 2012. Jul. 19.
Age : 33
Tartózkodási hely : Spencer Reid közvetlen közelébenXD

Hetedik Évad - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hetedik Évad - Kibeszélősdi   Hetedik Évad - Kibeszélősdi Icon_minitimeHétf. Jan. 07, 2013 6:19 am

CMKatherine írta:
Hát nem is tudom... Nekem szimpatikus Beth. Mondjuk az első találkozás Hotch-csal tényleg elég furcsa volt, de szerintem akkor is minden rendben van vele. Hotch-ot sokszor látni nevetni és Jack is nagyon kedveli. Pont ilyen nőt képzeltem el Hotch mellé. Jobban kedvelem mint annak idején Haley-t.

Én nagyon megkedveltem Beth, nekem szimpatikus! Szerintem nagyon összeillenek Hotch-al, én drukkolok nekik! Hetedik Évad - Kibeszélősdi 1001172573
Vissza az elejére Go down
CMKatherine
Profilozó
Profilozó
CMKatherine


Hozzászólások száma : 514
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 31

Hetedik Évad - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hetedik Évad - Kibeszélősdi   Hetedik Évad - Kibeszélősdi Icon_minitimeHétf. Okt. 29, 2012 8:53 am

Hát nem is tudom... Nekem szimpatikus Beth. Mondjuk az első találkozás Hotch-csal tényleg elég furcsa volt, de szerintem akkor is minden rendben van vele. Hotch-ot sokszor látni nevetni és Jack is nagyon kedveli. Pont ilyen nőt képzeltem el Hotch mellé. Jobban kedvelem mint annak idején Haley-t.
Vissza az elejére Go down
Stefibaba
Profilozó
Profilozó
Stefibaba


Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 41
Tartózkodási hely : Los Angeles, CA

Hetedik Évad - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hetedik Évad - Kibeszélősdi   Hetedik Évad - Kibeszélősdi Icon_minitimeVas. Okt. 28, 2012 11:37 pm

Pénteken az RTLKlubon Beth bemutatkozó része ment . Most láttam másodjára ezt a részt de nekem továbbra se tetszik a csaj. Ami nem szerencsétlen színésznő hibája hanem az íróké. Mert olyan semmilyenre sikerült ez a rész. Ha azt szerették volna, hogy kedveljük meg a karaktert akkor miért nem írták szimpatikusabbra? Az egész jelenete olyan béna volt, azon meg kiakadtam, hogy még a nevét se tudtuk meg , mert odavág egy névjegyet Hotchnak, hogy hívj fel? Hát milyen parasztdolog már ez??? És csodálkoznak, hogy nem kedveljük?? Hát nem is .Mert ha vadidegen pasival találkozom aki szimpatikus nekem hát legalább bemutatkozom neki!!! Ha Hotch nem mondja Rossinak nem is tudjuk meg , hogy is hívják a csajt. Szerintem rendesen el lett szúrva ez az egész barátnős dolog. Evil or Very Mad
Vissza az elejére Go down
AndreaReid
Profilozó
Profilozó
AndreaReid


Hozzászólások száma : 599
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 37
Tartózkodási hely : Quantico, Virginia

Hetedik Évad - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hetedik Évad - Kibeszélősdi   Hetedik Évad - Kibeszélősdi Icon_minitimeCsüt. Okt. 04, 2012 9:26 am

Én a 7. évadot is elkezdtem feliratosan nézni, de egy idő után mindig lemaradtam, úgyhogy inkább megvártam a szinkronos részeket az AXN-en. Szerintem most is megvárom majd a 8. évadot. Addig meg maradnak az ismétlések.
Vissza az elejére Go down
NDaniella
Újonc
Újonc



Hozzászólások száma : 13
Join date : 2012. Sep. 25.
Age : 46
Tartózkodási hely : Mikor hol, de legnagyobb bánatomra messze Reidtől

Hetedik Évad - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hetedik Évad - Kibeszélősdi   Hetedik Évad - Kibeszélősdi Icon_minitimeCsüt. Okt. 04, 2012 6:56 am

Én várok a 8. évadra, addig meg nézem az Rtl klubbról, az is be van állítva felvételre.
Igaz, a Coolon levő részek is, sorba felkerülnek a beltérire, aztán meg törlöm őket mikor már nem fér el a beltérin, mert nincs időm megnézni sajnos. De remélem azért előbb utóbb belerázódom a munkába, és több dologra jut időm. Főleg a kedvenc sorozatomra, de egyenlőre erre még várni kell.
Az angol részekhez nem tudok elég jól angolul, feliratozva meg nem szeretem nézni, mert nem olvasok elég gyorsan, na meg vagy olvasom, vagy nézem, a kettő együtt nem megy.
Vissza az elejére Go down
AndreaReid
Profilozó
Profilozó
AndreaReid


Hozzászólások száma : 599
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 37
Tartózkodási hely : Quantico, Virginia

Hetedik Évad - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hetedik Évad - Kibeszélősdi   Hetedik Évad - Kibeszélősdi Icon_minitimeSzer. Okt. 03, 2012 8:57 am

Nincs már több hátra a 7. évadból, ez volt az utolsó rész. Két részes évadzáró rész volt. Most várhatunk egy darabig a 8. évadra vagy követhetjük angolul vagy feliratosan .
Vissza az elejére Go down
NDaniella
Újonc
Újonc



Hozzászólások száma : 13
Join date : 2012. Sep. 25.
Age : 46
Tartózkodási hely : Mikor hol, de legnagyobb bánatomra messze Reidtől

Hetedik Évad - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hetedik Évad - Kibeszélősdi   Hetedik Évad - Kibeszélősdi Icon_minitimeSzer. Okt. 03, 2012 12:49 am

Nem tudom mennyi van még a 7. évadból, de ez a rész akkor is kimondottan ütős volt.
Komolyan mondom, ha nem lennék már beleszerelmesedve Reidbe, akkor most komolyan gondolkodóba esnék, hogy irigylem JJ-t Will miatt.
Nem semmi a srác, aranyos is, de mondhatom azt is hogy jóképű, jó pasi.
Az első részben nagyon aggódtam miatta, amikor meglőtték, de erős srác, jól bírta a dolgot. Aztán meg azon rágtam magam kb 1 hétig, hogy mi történt a robbanáskor, ki hol volt, ki sérült meg, kivel mi van, aztán szerencsére senki sem sérült meg komolyabban a csapatból.
Az sem volt semmi, amikor Emili megtalálja Willt, a bombával, na azon is nagyon izgultam, hogy mi lesz, főleg mikor kiírta, hogy még 1 próbálkozása van, és persze megy a visszaszámlálás. Na meg amikor fél percről számol vissza a másik óra, és el kell vágni egy madzagot. Szép logika volt, hogy melyiket vágja el, de a ényeg az, hogy bejött neki.
Nem volt semmi amikor megjegyezte, hogy majdnem kétszer felrobbant...

Tetszett még az is, amikor Rossi indul haza "aludni" aztán meg megjelenik az ajtóban tollászkodva a főnőknő. Ezek most összejöttek? Mert nekem úgy néz ki a dolog.
De az sem volt semmi, amikor Rossi nekiáll szervezkedni, amikor a lánykérés megtörténik. Jól értettem, az az esküvő mindjárt a lánykérés utáni napon megvolt? Mert akkor kimondottan gyorsan kellett szervezni a dolgokat. Igaz nem volt sok vendég, azokat könnyű volt összehívni, voltaképpen majdnem csak 1 telefonba került. Na jó, JJ anyját külön kellett hívni.
Mindenesetre nekem nagyon tetszett az a rész a partival.
Azért üröm az örömben, ahogy Emily különvonul a többiektől eleinte, és látszik rajta, hogy fontolgatja, hogy elmegy, sőt már Hotch-al is beszélni fog róla, szóval már nem sokáig marad a csapattal.
Szomorú vagyok miatta.

Ami meg a rosszfiúkat illeti, azért meglepő volt nekem, hogy a csaj társa nem is kivül volt, hanem bent volt a bankban, ráadásul úgy nézett ki, mintha segíteni szeretne. Willt is átverte vele, de a többiek is későn vették csak észre.
Sajna Reidnek most nem jutott túl sok szerep, de azért az esküvőn nagyon jól nézett ki, csorgattam is a nyálam rendesen.
Na jó, most asszem elég hirtelen ennyi. el is dugulok, nézem tovább a fórumot olvasgatom vissza amit eddig írtatok.
Vissza az elejére Go down
NDaniella
Újonc
Újonc



Hozzászólások száma : 13
Join date : 2012. Sep. 25.
Age : 46
Tartózkodási hely : Mikor hol, de legnagyobb bánatomra messze Reidtől

Hetedik Évad - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hetedik Évad - Kibeszélősdi   Hetedik Évad - Kibeszélősdi Icon_minitimeKedd Okt. 02, 2012 9:15 am

Nagyon friss még az élmény,éppmost néztem meg az axnestmúlt heti részt. Bőven lenne mit írni róla,de egyenlőre inkább hagyom ülepedni a dolgot. Elég ha annyit írok hogy szerintem ez a rész csúcs szuper volt. Holnap ha lesz időm bővebbe kifejtem.
Vissza az elejére Go down
NDaniella
Újonc
Újonc



Hozzászólások száma : 13
Join date : 2012. Sep. 25.
Age : 46
Tartózkodási hely : Mikor hol, de legnagyobb bánatomra messze Reidtől

Hetedik Évad - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hetedik Évad - Kibeszélősdi   Hetedik Évad - Kibeszélősdi Icon_minitimePént. Szept. 28, 2012 5:50 am

Lemaradásban vagyok, mert csak hétvégén van időm megnézni a szerdán felvett részt, de a múlt heti rész igazán nem volt semmi.
Ha nem láttam volna még az előző fórumon a képeket, amiben JJ esküvője van, most komolyan aggódnék a párjáért (nem jut eszembe a neve)
Mindenesetre nem volt semmi, amikor Morgannak kellett lefognia JJ-t, hogy ne menjen be utána a bankba. Szerintem nagyon aranyos volt, amennyire féltette, de nem véletlenül egy pár. Gyanítom, hogy ezek az események fognak odavezetni az esküvőhöz is nekik. Valszeg akik már látták a szerdai részt, már most okosabbak. A nem magyarul beszélő részeket továbbra sem nézem.
Mindenesetre szerintem kimondottan ütős rész volt, és igazából még úgy is tűkön ülök, hogy mi lesz a vége, hogy tudom, hogy a JJ pasijának nem esik igazi nagy baja, de az a robbanás után tényleg nem lehetne tudni amúgy.
Vissza az elejére Go down
Stefibaba
Profilozó
Profilozó
Stefibaba


Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 41
Tartózkodási hely : Los Angeles, CA

Hetedik Évad - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hetedik Évad - Kibeszélősdi   Hetedik Évad - Kibeszélősdi Icon_minitimeCsüt. Aug. 30, 2012 7:51 am

Sajna nincsen SAT 1 -em, és nem is sokra mennék vele mert egy szót se tudok németül. Viszont megy már az RTLKlubbon is . Hetedik Évad - Kibeszélősdi 3668024462 Hetedik Évad - Kibeszélősdi 2419818786 Bár a szép Aaron Hotchnert én akkor is elnézném reggelig ha kínaiul beszélne. Hetedik Évad - Kibeszélősdi 3684083802
Vissza az elejére Go down
frigga84
Profilozó
Profilozó
frigga84


Hozzászólások száma : 714
Join date : 2012. Jul. 24.

Hetedik Évad - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hetedik Évad - Kibeszélősdi   Hetedik Évad - Kibeszélősdi Icon_minitimeCsüt. Aug. 30, 2012 7:47 am

Ma megkezdődött a SAT1-en a 7. évad, minden csütötökön 3 rész, így gyorsan utól fogják érni az AXN--t Hetedik Évad - Kibeszélősdi 3741175523 lol!
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
Admin - Profilozó
Admin - Profilozó
LuluDarling


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2012. Jul. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Quantico

Hetedik Évad - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Hetedik Évad - Kibeszélősdi   Hetedik Évad - Kibeszélősdi Icon_minitimeKedd Júl. 17, 2012 9:57 pm

Tessék parancsolni!
Vissza az elejére Go down
https://criminalminds.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Hetedik Évad - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hetedik Évad - Kibeszélősdi   Hetedik Évad - Kibeszélősdi Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Hetedik Évad - Kibeszélősdi
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» A Hetedik Évad - Képekben
» Negyedik Évad - Kibeszélősdi
» Kedvenc jeleneteink a Hetedik évadból
» Hatodik Évad - Kibeszélősdi
» Első Évad - Kibeszélősdi

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian Criminal Minds Fanatic :: Évadok :: Hetedik Évad-
Ugrás: