Hungarian Criminal Minds Fanatic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hungarian Criminal Minds Fanatic

A Magyar Gyilkos Elmék rajongók fóruma. Profilozz te is velünk!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Te mit vársz a nyolcadik évadtól?

Go down 
+3
Stefibaba
frigga84
LuluDarling
7 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
AndreaReid
Profilozó
Profilozó
AndreaReid


Hozzászólások száma : 599
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 37
Tartózkodási hely : Quantico, Virginia

Te mit vársz a nyolcadik évadtól? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te mit vársz a nyolcadik évadtól?   Te mit vársz a nyolcadik évadtól? Icon_minitimeCsüt. Május 23, 2013 7:53 am

Hú, de régen jártam már erre. :) Én csak az AXN-es verziót nézem, angolul felirattal nem akartam letölteni. Úgyhogy még csak most tartok ott, hogy először megjelent a lány, aki Reid-del beszél telefonon. Ahogy nézegettem a képeket, meg olvastalak titeket, úgy látom, hogy ebből sem lesz happy end, pedig tök jó lett volna. Nem tudtam, hogy hogyan reagálnék Reid-nél egy barátnőre, de most ennek a résznek a végén annyira cuki volt Reid, ahogy a lányról beszélt és mikor telefonon beszéltek és a lány azt mondta neki, hogy szeretlek, akkor abba belefacsarodott a szívem, de jó értelemben, annyira jó volt hallani, hogy valaki ezt mondta neki. Te mit vársz a nyolcadik évadtól? 3684083802 (zárójelben jegyzem meg, hogy ezt lehet nem ebbe a topicba kellett volna írni, de a 8. évadból nincs AXN-es topic, így ide írtam :))
Vissza az elejére Go down
Stefibaba
Profilozó
Profilozó
Stefibaba


Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 41
Tartózkodási hely : Los Angeles, CA

Te mit vársz a nyolcadik évadtól? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te mit vársz a nyolcadik évadtól?   Te mit vársz a nyolcadik évadtól? Icon_minitimeCsüt. Május 23, 2013 6:08 am

Nálam megadta magát a technika leakartam tölteni de kiírja, hogy csupán csak 6 órát vesz igénybe, majd el se indul a letöltés. Remélem valaki felpakolja olyan oldalra ahol meglehet nézni..... Evil or Very Mad
Vissza az elejére Go down
frigga84
Profilozó
Profilozó
frigga84


Hozzászólások száma : 714
Join date : 2012. Jul. 24.

Te mit vársz a nyolcadik évadtól? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te mit vársz a nyolcadik évadtól?   Te mit vársz a nyolcadik évadtól? Icon_minitimeCsüt. Május 23, 2013 1:34 am

Lesz benne Stefi egy rész, amin nagyon jót röhögtem. Blake megkérdezi ki volt az a Foyet. Mire Hotch: aki a feleségem megölte. Ezt olyan hangon, mintha egy kávét kért volna :))) Mr. kemény, acélidegzetű FBI Te mit vársz a nyolcadik évadtól? 3242703236
Vissza az elejére Go down
Stefibaba
Profilozó
Profilozó
Stefibaba


Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 41
Tartózkodási hely : Los Angeles, CA

Te mit vársz a nyolcadik évadtól? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te mit vársz a nyolcadik évadtól?   Te mit vársz a nyolcadik évadtól? Icon_minitimeSzer. Május 22, 2013 10:45 pm

Nagyon köszi a rövid tömör beszámolót és a linket is. Te mit vársz a nyolcadik évadtól? 37686141
Vissza az elejére Go down
frigga84
Profilozó
Profilozó
frigga84


Hozzászólások száma : 714
Join date : 2012. Jul. 24.

Te mit vársz a nyolcadik évadtól? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te mit vársz a nyolcadik évadtól?   Te mit vársz a nyolcadik évadtól? Icon_minitimeSzer. Május 22, 2013 4:05 pm

Stefi,
csak megnéztem. Végül is túl nagy meglepetés nem volt. Strauss halt meg, mindenki más él és virul, amúgy izgalmas volt :) Te mit vársz a nyolcadik évadtól? 37686141
Ha le akarod tölteni.
http://kat.dashitz.com/criminal-minds-s08e23e24-hdtv-x264-lol-rartv-t7444631.html
Vissza az elejére Go down
frigga84
Profilozó
Profilozó
frigga84


Hozzászólások száma : 714
Join date : 2012. Jul. 24.

Te mit vársz a nyolcadik évadtól? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te mit vársz a nyolcadik évadtól?   Te mit vársz a nyolcadik évadtól? Icon_minitimeSzer. Május 22, 2013 7:37 am

Azt hiszem live nem fogom nézni, csak majd reggel twitteren tájékozódom és reggel letöltöm :) Nincs kedvem felkelni 3kor, reggel korán kell mennem.. :)
Vissza az elejére Go down
Stefibaba
Profilozó
Profilozó
Stefibaba


Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 41
Tartózkodási hely : Los Angeles, CA

Te mit vársz a nyolcadik évadtól? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te mit vársz a nyolcadik évadtól?   Te mit vársz a nyolcadik évadtól? Icon_minitimeSzer. Május 22, 2013 7:00 am

Köszi, félig meddig megnyugodtam. Aztán izgatottan várom a beszámolódat. Te mit vársz a nyolcadik évadtól? 37686141
Vissza az elejére Go down
frigga84
Profilozó
Profilozó
frigga84


Hozzászólások száma : 714
Join date : 2012. Jul. 24.

Te mit vársz a nyolcadik évadtól? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te mit vársz a nyolcadik évadtól?   Te mit vársz a nyolcadik évadtól? Icon_minitimeSzer. Május 22, 2013 6:49 am

Nos Hotch, Garcia, Morgen , Rossi és JJ biztosan nem haltak meg hiszen épp valaki temetésére igyekeznek Te mit vársz a nyolcadik évadtól? 271282615
Vissza az elejére Go down
frigga84
Profilozó
Profilozó
frigga84


Hozzászólások száma : 714
Join date : 2012. Jul. 24.

Te mit vársz a nyolcadik évadtól? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te mit vársz a nyolcadik évadtól?   Te mit vársz a nyolcadik évadtól? Icon_minitimeSzer. Május 22, 2013 6:47 am

Te mit vársz a nyolcadik évadtól? 316134_378092975645600_1023971835_n_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
frigga84
Profilozó
Profilozó
frigga84


Hozzászólások száma : 714
Join date : 2012. Jul. 24.

Te mit vársz a nyolcadik évadtól? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te mit vársz a nyolcadik évadtól?   Te mit vársz a nyolcadik évadtól? Icon_minitimeKedd Május 21, 2013 10:08 pm

hát már izgatottan várom az éjszakát :)
Vissza az elejére Go down
Stefibaba
Profilozó
Profilozó
Stefibaba


Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 41
Tartózkodási hely : Los Angeles, CA

Te mit vársz a nyolcadik évadtól? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te mit vársz a nyolcadik évadtól?   Te mit vársz a nyolcadik évadtól? Icon_minitimeKedd Május 21, 2013 10:00 pm

Nagyon köszi a linkeket. Te mit vársz a nyolcadik évadtól? 37686141
Vissza az elejére Go down
frigga84
Profilozó
Profilozó
frigga84


Hozzászólások száma : 714
Join date : 2012. Jul. 24.

Te mit vársz a nyolcadik évadtól? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te mit vársz a nyolcadik évadtól?   Te mit vársz a nyolcadik évadtól? Icon_minitimeKedd Május 21, 2013 6:04 pm

Vissza az elejére Go down
frigga84
Profilozó
Profilozó
frigga84


Hozzászólások száma : 714
Join date : 2012. Jul. 24.

Te mit vársz a nyolcadik évadtól? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te mit vársz a nyolcadik évadtól?   Te mit vársz a nyolcadik évadtól? Icon_minitimeKedd Május 21, 2013 6:02 pm

Vissza az elejére Go down
Stefibaba
Profilozó
Profilozó
Stefibaba


Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 41
Tartózkodási hely : Los Angeles, CA

Te mit vársz a nyolcadik évadtól? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te mit vársz a nyolcadik évadtól?   Te mit vársz a nyolcadik évadtól? Icon_minitimeKedd Május 21, 2013 7:41 am

Pont az Ő twitjét olvastam, na akkor még jó hogy nem vagyok kanadában...... rohadt sokat repültem volna a semmiért. lol!
Vissza az elejére Go down
frigga84
Profilozó
Profilozó
frigga84


Hozzászólások száma : 714
Join date : 2012. Jul. 24.

Te mit vársz a nyolcadik évadtól? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te mit vársz a nyolcadik évadtól?   Te mit vársz a nyolcadik évadtól? Icon_minitimeKedd Május 21, 2013 7:38 am

Ezúttal nem, most Canadában is szerdán lesz :) nem lövik le a poént előre. Bár AJ is azt hitte ma lesz, de mégsem Te mit vársz a nyolcadik évadtól? 3741175523
Vissza az elejére Go down
Stefibaba
Profilozó
Profilozó
Stefibaba


Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 41
Tartózkodási hely : Los Angeles, CA

Te mit vársz a nyolcadik évadtól? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te mit vársz a nyolcadik évadtól?   Te mit vársz a nyolcadik évadtól? Icon_minitimeKedd Május 21, 2013 7:35 am

Már csak egyet kell aludni, de ha kanadában élnénk már ma látnánk...... köszi a képet. Te mit vársz a nyolcadik évadtól? 37686141
Vissza az elejére Go down
frigga84
Profilozó
Profilozó
frigga84


Hozzászólások száma : 714
Join date : 2012. Jul. 24.

Te mit vársz a nyolcadik évadtól? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te mit vársz a nyolcadik évadtól?   Te mit vársz a nyolcadik évadtól? Icon_minitimeKedd Május 21, 2013 6:59 am

Na vajon kinek a temetésére nyomulnak?
https://twitter.com/ajcookofficial/status/336880380428816384/photo/1
Remélem Hotch és Rossi épp Strauss búcsúztatóját szervezik és azért nincsenek a képen.
Na holnap éjjel kiderül, de szerintem nem Hotch lesz az áldozat vagy Rossi, mert Erica azt írta a replicator és Blake és Strauss összefüggenek...
Vissza az elejére Go down
frigga84
Profilozó
Profilozó
frigga84


Hozzászólások száma : 714
Join date : 2012. Jul. 24.

Te mit vársz a nyolcadik évadtól? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te mit vársz a nyolcadik évadtól?   Te mit vársz a nyolcadik évadtól? Icon_minitimeSzomb. Május 18, 2013 8:09 am

Reméljük, hogy nem. Te mit vársz a nyolcadik évadtól? 3242703236
Mindenki azt mondja a rendezők közül, hogy nagyon elégedettek leszünk az eredménnyel. Nem hiszem hogy Hotch halálával elégedetté tennének bárkit is. Te mit vársz a nyolcadik évadtól? 3668024462
Vissza az elejére Go down
Stefibaba
Profilozó
Profilozó
Stefibaba


Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 41
Tartózkodási hely : Los Angeles, CA

Te mit vársz a nyolcadik évadtól? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te mit vársz a nyolcadik évadtól?   Te mit vársz a nyolcadik évadtól? Icon_minitimeSzomb. Május 18, 2013 8:01 am

Már nem sokat kell várni, már csak párat kell aludni, és hamarosan kiderül. Sleep és nagyon remélem, hogy Beth nem azért lesz benne pár részben mert visz virágot egy bizonyos sírra.....mert akkor elugrok amerikába és szétrúgok pár hátsót. Te mit vársz a nyolcadik évadtól? 3741175523
Vissza az elejére Go down
frigga84
Profilozó
Profilozó
frigga84


Hozzászólások száma : 714
Join date : 2012. Jul. 24.

Te mit vársz a nyolcadik évadtól? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te mit vársz a nyolcadik évadtól?   Te mit vársz a nyolcadik évadtól? Icon_minitimeSzomb. Május 18, 2013 6:35 am

Szia Stefi, oks. flower Ha már tudom szólok, de nem hiszem, hogy lesz valami nagy dráma.
Mindenki aláírt 2 évre.. egy szellemnek csak nem fizetnek több millió dollárt. Te mit vársz a nyolcadik évadtól? 3242703236
B.F. az élő chatben azt mondta Beth néha szerepelni fog a 9. évadban... hát ha Hotch nem lesz, ugyan minek :)
maga Joe bácsi posztolt egy képet pár napja Rossiról, Hotchról és Morgenről. hogy készen állnak a 9. évadra
valamelyik nap még azt nyilatkozta nagyon kielégítő lesz a finálé vége. Ha Hotch halálát kielégítő eseménynek nevezte biztos kihúzom twitterről Joe bácsit. Te mit vársz a nyolcadik évadtól? 3668024462
Meg jönnek Strauss gyerekei is az utolsó részben, és több olyan utalás volt már, hogy a Replikátor valahogy Strauss és Blake múltjából van, szerintem ahhoz az ügyhöz van köze, amivel anno Strauss kicsinálta Blaket.


Vissza az elejére Go down
Stefibaba
Profilozó
Profilozó
Stefibaba


Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 41
Tartózkodási hely : Los Angeles, CA

Te mit vársz a nyolcadik évadtól? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te mit vársz a nyolcadik évadtól?   Te mit vársz a nyolcadik évadtól? Icon_minitimeSzomb. Május 18, 2013 1:46 am

Köszönjük Joe bácsi hogy belénk hoztad az ideget. Twisted Evil Nagyon remélem hogy csak viccelt. És drága Bea kérlek ha megnézted a befejező részt írd meg, hogy mi lett a sori vége, mert én már a falnak megyek itt az idegességtől. Tudni szeretném, kínyírták -e szegény Hotchot, és csak a szelleme szerepel-e a következő évadban, és új szereplővel bővül -e a sori, beveszik Jennifer Love Hewittet mert ő tud a szellemekkel suttogni....... lol! Előre is köszi.
Vissza az elejére Go down
frigga84
Profilozó
Profilozó
frigga84


Hozzászólások száma : 714
Join date : 2012. Jul. 24.

Te mit vársz a nyolcadik évadtól? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te mit vársz a nyolcadik évadtól?   Te mit vársz a nyolcadik évadtól? Icon_minitimePént. Május 17, 2013 7:27 am

Joe azt írta, sorry de egy csapattag nem fogja túlélni... mi az hogy nem.... ??? Mindenki aláírta a szerződést. Persze kérdés ki számít team membernek... áááááááááááá ezek már teljesen meghülyítik szerdáig az embert. Te mit vársz a nyolcadik évadtól? 3741175523
Vissza az elejére Go down
Stefibaba
Profilozó
Profilozó
Stefibaba


Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 41
Tartózkodási hely : Los Angeles, CA

Te mit vársz a nyolcadik évadtól? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te mit vársz a nyolcadik évadtól?   Te mit vársz a nyolcadik évadtól? Icon_minitimeCsüt. Május 16, 2013 9:00 am

Jaj jut eszembe Vámpíros party lesz Budapesten is októberben. Elvileg most lett volna májusban, de elmarad. Majd ősszel jönnek a vámpírok. Te mit vársz a nyolcadik évadtól? 2453078570 A CM mellett a fantasy filmek, sorik a másik kedvenceim. Megyek veszek lottót ha nyerek akkor megyek partizni. Te mit vársz a nyolcadik évadtól? 3630334088
Vissza az elejére Go down
frigga84
Profilozó
Profilozó
frigga84


Hozzászólások száma : 714
Join date : 2012. Jul. 24.

Te mit vársz a nyolcadik évadtól? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te mit vársz a nyolcadik évadtól?   Te mit vársz a nyolcadik évadtól? Icon_minitimeCsüt. Május 16, 2013 8:53 am

Szerintem megkérdezem a francia barátnőmet, hogy egyáltalán nem kamu-e a dolog. Bár elméletileg ugyanez a cég csinálta a Vámpírnaplós partyt is, és az tényleg létezett, hát nem tudom. Eljutni szerintem nem fogok eljutni, mert most nincs pénzem szállásra a francia barátnőm meg egy hárpiánál lakik. Úgyhogy csak azon imádkozom, hogy ne Thomas legyen a vendég :) Te mit vársz a nyolcadik évadtól? 890790453
https://twitter.com/WeventsProd
Vissza az elejére Go down
Stefibaba
Profilozó
Profilozó
Stefibaba


Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 41
Tartózkodási hely : Los Angeles, CA

Te mit vársz a nyolcadik évadtól? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te mit vársz a nyolcadik évadtól?   Te mit vársz a nyolcadik évadtól? Icon_minitimeCsüt. Május 16, 2013 8:48 am

Thomas kiszállt a twitterről, mert ő írogatott akkor is amikor Moncoba készült.Jaj nagy mázlista lennél, ha megint összefutnál vele, és ha sikerül, akkor légyszi add át neki az üdvözletem, öled meg helyettem is és a barátnőm Kriszti is csókoltatja. lol!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Te mit vársz a nyolcadik évadtól? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te mit vársz a nyolcadik évadtól?   Te mit vársz a nyolcadik évadtól? Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Te mit vársz a nyolcadik évadtól?
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian Criminal Minds Fanatic :: Évadok :: Nyolcadik Évad-
Ugrás: