Hungarian Criminal Minds Fanatic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hungarian Criminal Minds Fanatic

A Magyar Gyilkos Elmék rajongók fóruma. Profilozz te is velünk!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bánataink :(

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Stefibaba
Profilozó
Profilozó
Stefibaba


Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 41
Tartózkodási hely : Los Angeles, CA

Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( Icon_minitimePént. Okt. 26, 2012 8:47 am

Én is nagyon örülök, hogy itt lehetek, mert hiányoztatok ám. Bánataink :( 2890525423 Bánataink :( 37686141
Vissza az elejére Go down
AndreaReid
Profilozó
Profilozó
AndreaReid


Hozzászólások száma : 599
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 37
Tartózkodási hely : Quantico, Virginia

Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( Icon_minitimePént. Okt. 26, 2012 7:36 am

De jó, hogy újra itt vagy Stefi! flower Tényleg nagyon hirtelen tűntél el, nem tudtam mi lehet veled, de örülök, hogy visszatértél. Bánataink :( 305504174
Vissza az elejére Go down
Stefibaba
Profilozó
Profilozó
Stefibaba


Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 41
Tartózkodási hely : Los Angeles, CA

Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( Icon_minitimeHétf. Okt. 22, 2012 10:55 pm

Örülök, hogy újra itt lehetek, sajna akinek nincs laptopja , az így jár ha megadja magát az asztali gépe. Most megyek feltúrom anetet játékok után amivel laptopot lehet nyerni hát ha rám mosolyog a szerencse, és nyerek egyet mert sajna venni nem tudok. flower
Vissza az elejére Go down
CMKatherine
Profilozó
Profilozó
CMKatherine


Hozzászólások száma : 514
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 31

Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( Icon_minitimeHétf. Okt. 22, 2012 11:25 am

Stefibaba írta:
Jajjj lányok úgy hiányoztatok !!!! Megadta magát a számítógépem azért tűntem el . Bele voltam betegedve mert nem jöhettem fórumozni. Remélem , hogy most már minden rendben lesz a géppel. Volt pár alkatrész amit ki kellett cserélni. Jövök amikor csak tudok!!!!!
Jó hogy újra itt vagy! Bánataink :( 283655930 Olyan hirtelen eltűntél, elképzelni sem tudtam miért. De most már itt vagy, ez a lényeg. Remélem most már gyakran olvashatjuk a hozzászólásaidat. Bánataink :( 407681816
Vissza az elejére Go down
Stefibaba
Profilozó
Profilozó
Stefibaba


Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 41
Tartózkodási hely : Los Angeles, CA

Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( Icon_minitimeHétf. Okt. 22, 2012 5:28 am

Jajjj lányok úgy hiányoztatok !!!! Megadta magát a számítógépem azért tűntem el . Bele voltam betegedve mert nem jöhettem fórumozni. Remélem , hogy most már minden rendben lesz a géppel. Volt pár alkatrész amit ki kellett cserélni. Jövök amikor csak tudok!!!!!
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
Admin - Profilozó
Admin - Profilozó
LuluDarling


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2012. Jul. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Quantico

Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( Icon_minitimeKedd Júl. 24, 2012 6:11 am

AndreaReid írta:

Ez egy jó kérdés. Nekem az elején be volt állítva, hogy kérem az értesítőket, de meguntam, mert tele lett a postafiókom, beállítottam, hogy ne jöjjenek az üzenetek és egy darabig nem is jöttek, de most megint kapom őket, pedig nem állítottam vissza semmit.

Valószínűleg azért, amiért az aláírást meg kéred, aztán nem kapod... :suspect: Nem hiszem el, hogy ennyi a hiba...a büdös életbe!!!
Vissza az elejére Go down
https://criminalminds.hungarianforum.com
AndreaReid
Profilozó
Profilozó
AndreaReid


Hozzászólások száma : 599
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 37
Tartózkodási hely : Quantico, Virginia

Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( Icon_minitimeKedd Júl. 24, 2012 1:25 am

Stefibaba írta:
Már csak azt árulja el nekem valaki, hogy miért kapok millió értesítő e-mailt amikor új hozzászólás érkezeik a témákhoz, amikor én direkt nem kérem!!! :suspect:

Ez egy jó kérdés. Nekem az elején be volt állítva, hogy kérem az értesítőket, de meguntam, mert tele lett a postafiókom, beállítottam, hogy ne jöjjenek az üzenetek és egy darabig nem is jöttek, de most megint kapom őket, pedig nem állítottam vissza semmit.
Vissza az elejére Go down
Stefibaba
Profilozó
Profilozó
Stefibaba


Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 41
Tartózkodási hely : Los Angeles, CA

Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( Icon_minitimeKedd Júl. 24, 2012 1:15 am

Már csak azt árulja el nekem valaki, hogy miért kapok millió értesítő e-mailt amikor új hozzászólás érkezeik a témákhoz, amikor én direkt nem kérem!!! :suspect:
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
Admin - Profilozó
Admin - Profilozó
LuluDarling


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2012. Jul. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Quantico

Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Bánataink :(   Bánataink :( Icon_minitimeSzer. Júl. 18, 2012 2:06 am

Nagy bánat ért? Mondd el, hogy legalább néhány vigasztaló szóval segíthessünk!
Vissza az elejére Go down
https://criminalminds.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bánataink :(
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian Criminal Minds Fanatic :: Off Topikok :: Csacsogó-
Ugrás: