Hungarian Criminal Minds Fanatic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hungarian Criminal Minds Fanatic

A Magyar Gyilkos Elmék rajongók fóruma. Profilozz te is velünk!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Rajongásom története

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
zsumimoore
Újonc
Újonc
zsumimoore


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2012. Aug. 07.
Age : 46
Tartózkodási hely : Hungary / Budapest/

Rajongásom története Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajongásom története   Rajongásom története Icon_minitimeKedd Okt. 02, 2012 7:50 am

Sziasztok ! Rajongásom rövid, de igaz története. Egy másik sorozatot akartam nézni, de rosszul emlékeztem az időpontra. Amikor elkezdtem nézni, leragadtam a tv elött. Éppen akkor ment az a rész amikor Dereket letartóztatják a szülővárosában gyilkossággal vádolják, és kiderűl, hogy molesztálták gyerekkorában . Tetszett az epizód és a csapat. Azóta CM. rajongó lettem, és minden adón ahol vetítik nézem, s nincs hát jön a net !! Hát ennyi ...Köszi ha elolvastátok :)
Vissza az elejére Go down
NDaniella
Újonc
Újonc



Hozzászólások száma : 13
Join date : 2012. Sep. 25.
Age : 46
Tartózkodási hely : Mikor hol, de legnagyobb bánatomra messze Reidtől

Rajongásom története Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajongásom története   Rajongásom története Icon_minitimeKedd Okt. 02, 2012 4:38 am

Akkor én is leírom ide is, hogy lettem a sorozat szerelmese.

Most így nem tudom melyik évadban van az a rész, amikor a srác a gyerekkori nevelőnőjét (Abby-t) akarja újraalkotni, és konzerválni, azért rabol el nőket, és alakítja olyanra őket mint Abby volt. Én azt láttam először, akkor még véletlenül, mert eredetileg az előtte levő sorozatot néztem az RTL klubbon, (Az a szép, hogy azóta azt sem tudom, mit néztem eredetileg. ), és nem kapcsoltam ki a tv-t, hanem néztük tovább. Következő héten már direkt akartam nézni a sorozatot. Akkor néztem tovább a sorozatot az RTL klubbon, de amikor vége lett, keresgélni kezdtem más adón is. Megtaláltam a coolon, aztán rákerestem a neten, letöltöttem a részeket az elejétől kezdve. Végignéztem őket, és azóta sem tudok leszakadni róla. Arra már nem is emlékszem, hogy a fórumra mikor akadtam rá, de ugye itt is itt ragadtam.
Vissza az elejére Go down
AndreaReid
Profilozó
Profilozó
AndreaReid


Hozzászólások száma : 599
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 37
Tartózkodási hely : Quantico, Virginia

Rajongásom története Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajongásom története   Rajongásom története Icon_minitimeCsüt. Júl. 19, 2012 9:07 am

Stefibaba írta:
Igen, volt szerencsém elcsípni a sorozatot a legelejétől kezdve. :D és a mai napig a legelső rész az egyik kedvencem. :)

Igen, a legelső rész az egy nagyon jó rész. :) Nekem is az egyik kedvencem. :)
Vissza az elejére Go down
Stefibaba
Profilozó
Profilozó
Stefibaba


Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 41
Tartózkodási hely : Los Angeles, CA

Rajongásom története Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajongásom története   Rajongásom története Icon_minitimeCsüt. Júl. 19, 2012 9:01 am

Igen, volt szerencsém elcsípni a sorozatot a legelejétől kezdve. :D és a mai napig a legelső rész az egyik kedvencem. :)
Vissza az elejére Go down
AndreaReid
Profilozó
Profilozó
AndreaReid


Hozzászólások száma : 599
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 37
Tartózkodási hely : Quantico, Virginia

Rajongásom története Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajongásom története   Rajongásom története Icon_minitimeCsüt. Júl. 19, 2012 8:01 am

De jó neked Stefi, hogy a legelejétől kezdted és úgy ragadtál ott. Neked akkor jó régi már a rajongásod. :)

Akkor folytatnám a sort. Konkrétan nem emlékszem egy bizonyos részre vagy hogy mikor lettem rajongó. Arra emlékszem, hogy húgom kapcsolgatta mindig a tv-t és ragadt ott sorozatokon néha csak egy-egy rész erejéig. Én meg háttérzajként hallgattam számítógépezés közben. Emlékszem még Gideonos részekre is, de nem nagyon kötött le, aztán egy idő után kezdtem jobban odafigyelni a sorozatra. Amire emlékszem, hogy talán először azt a részt néztem végig, amiben Reid varázsolt a pultos csajnak és én ott, akkor beleszerettem. :) Utána azt hiszem néztem tovább a részeket a tévében és amikor a 4. évad utolsó része volt, amikor a Kaszás megjelent Hotch-nál és pisztolyt fogott rá, erre vége volt a résznek, konkrétan emlékszem, hogy mondtam, hogy a következő részt muszáj lesz nézni. Erre a következő rész a 2. évad 1. része volt, ahol Elle-t lőtte le a pasi és én nem tudtam hova tenni a dolgot. Először azt hittem, hogy Hotch helyett mást lőtt le a Kaszás, de furcsa volt, hogy nem is ugyanazok a szereplők vannak. Ez nagyon zavart és mivel kezdtem megkedvelni a sorozatot, letöltöttem a részeket és elkezdtem nézni az elejétől. Aztán rátaláltam a fórumra. :) Ennyi az én történetem. :)
Vissza az elejére Go down
Stefibaba
Profilozó
Profilozó
Stefibaba


Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 41
Tartózkodási hely : Los Angeles, CA

Rajongásom története Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajongásom története   Rajongásom története Icon_minitimeCsüt. Júl. 19, 2012 7:45 am

Nos akkor belekezdek a mesémbe.

Thomas miatt kezdtem el nézni a sorozatot, őt még a Chicago Hope sorozatban kedveltem meg. A Nagymamámmal néztük együtt a jóképű Hollófekete hajú kis dokit. Láttam a TV-ben RTL klubbon az ajánlót, azt hiszem 2006-ban volt, hogy új sorozta indul, és most Thomas FBI ügynököt játszik és kíváncsi voltam rá. Megnéztem az első részt, és ott ragadtam . 🐱
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
Admin - Profilozó
Admin - Profilozó
LuluDarling


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2012. Jul. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Quantico

Rajongásom története Empty
TémanyitásTárgy: Rajongásom története   Rajongásom története Icon_minitimeSzer. Júl. 18, 2012 2:05 am

Hogyan lettél CM rajongó? Meséld el nekünk!
Vissza az elejére Go down
https://criminalminds.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Rajongásom története Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajongásom története   Rajongásom története Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Rajongásom története
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian Criminal Minds Fanatic :: Off Topikok :: Üdv a Fedélzeten!-
Ugrás: