Hungarian Criminal Minds Fanatic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hungarian Criminal Minds Fanatic

A Magyar Gyilkos Elmék rajongók fóruma. Profilozz te is velünk!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Alex Blake - Mi a véleményed a karakterről?

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
LuluDarling
Admin - Profilozó
Admin - Profilozó
LuluDarling


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2012. Jul. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Quantico

Alex Blake - Mi a véleményed a karakterről? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Blake - Mi a véleményed a karakterről?   Alex Blake - Mi a véleményed a karakterről? Icon_minitimeSzer. Jan. 02, 2013 2:16 am

CMKatherine írta:

Még az 1. részben említi meg Reid hogy többször is volt már vendégelőadó Blake óráján az egyetemen.
No, majd visszahallgatom... Alex Blake - Mi a véleményed a karakterről? 464751818
Vissza az elejére Go down
https://criminalminds.hungarianforum.com
CMKatherine
Profilozó
Profilozó
CMKatherine


Hozzászólások száma : 514
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 31

Alex Blake - Mi a véleményed a karakterről? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Blake - Mi a véleményed a karakterről?   Alex Blake - Mi a véleményed a karakterről? Icon_minitimeKedd Jan. 01, 2013 7:54 am

LuluDarling írta:
Húúú, én a 9. rész magasságában tartok, de nekem eddig még nem esett le, hogy Reiddel ismernék egymást régebbről...vagy elsiklottam valami felett? affraid
Még az 1. részben említi meg Reid hogy többször is volt már vendégelőadó Blake óráján az egyetemen.
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
Admin - Profilozó
Admin - Profilozó
LuluDarling


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2012. Jul. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Quantico

Alex Blake - Mi a véleményed a karakterről? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Blake - Mi a véleményed a karakterről?   Alex Blake - Mi a véleményed a karakterről? Icon_minitimeHétf. Dec. 31, 2012 7:35 am

CMKatherine írta:
Ha már itt tartunk szerintem azért is fogadta Reid őt könnyebben hiszen korábbról már ismerték egymást. ...Ráadásul az is pozítivum, hogy nem azt érezni rajta, hogy Emily-pótlék lenne.
Húúú, én a 9. rész magasságában tartok, de nekem eddig még nem esett le, hogy Reiddel ismernék egymást régebbről...vagy elsiklottam valami felett? affraid Egyébként igen, én is azt veszem észre, hogy nincs olyan érzésem, hogy "helyettesíti" Emilyt...
Vissza az elejére Go down
https://criminalminds.hungarianforum.com
CMKatherine
Profilozó
Profilozó
CMKatherine


Hozzászólások száma : 514
Join date : 2012. Jul. 18.
Age : 31

Alex Blake - Mi a véleményed a karakterről? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Blake - Mi a véleményed a karakterről?   Alex Blake - Mi a véleményed a karakterről? Icon_minitimeHétf. Dec. 31, 2012 6:56 am

Én is kedvelem Blake-t. Szerintem nagyon szimpatikus, igazi csapatjátékos.
Az különösen tetszik, hogy Reiddel ilyen jóban vannak. Ha már itt tartunk szerintem azért is fogadta Reid őt könnyebben hiszen korábbról már ismerték egymást. Valamint Blake is doktor és láttuk is hogy volt amikor együtt jöttek rá egy fontos összefüggésre. Gondolom jó lehet Reidnek hogy valaki "nagyjából" érti is miről hadovál sokszor.
Ami tetszik még vele kapcsolatban hogy végre van valaki aki nem fél Strauss-tól. Ráadásul az is pozítivum, hogy nem azt érezni rajta, hogy Emily-pótlék lenne.
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
Admin - Profilozó
Admin - Profilozó
LuluDarling


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2012. Jul. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Quantico

Alex Blake - Mi a véleményed a karakterről? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Blake - Mi a véleményed a karakterről?   Alex Blake - Mi a véleményed a karakterről? Icon_minitimeHétf. Dec. 31, 2012 2:48 am

Nos, azt kell, hogy mondjam, nekem eddig semmi bajom nincs Blake-kel, pedig már a 9. résznél tartok az évadban. Eddig egyik csapattaggal sem volt összetűzése, sőt úgy vettem észre, hogy kifejezetten jól kijön mindenkivel, kedves, együttérző, még Reidtől is bocsánatot kért, amikor egyszer azt érzékeltette vele, hogy valami Ashbergere - vagy milye - van...mert bűntudata volt miatta, hogy viccelődött vele, Reid persze észre sem vette... Alex Blake - Mi a véleményed a karakterről? 3668024462 Ráadásul a rá bízott titkos sem árulta el, úgyhogy szimpi. Nem nagyképű, nem tart távolságot, szeretne igazán a csapat tagja lenni, Penelope is elfogadta, úgyhogy...tényleg nincs vele bajom. Azt hiszem, ennyit tudnék róla első körben leírni.
Egyébként furcsa volt, hogy Reid is milyen könnyen elfogadta, általában ő az, aki nem bírja az új jövevényeket...emlékszem, anno mit művelt Emilyvel is, na persze nagyon bírta Elle-t, ráadásul még drogfüggő is volt éppen akkor...most pedig éppen más foglalja le a gondolatait...*kacsintgat* Alex Blake - Mi a véleményed a karakterről? 464751818
Vissza az elejére Go down
https://criminalminds.hungarianforum.com
LuluDarling
Admin - Profilozó
Admin - Profilozó
LuluDarling


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2012. Jul. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Quantico

Alex Blake - Mi a véleményed a karakterről? Empty
TémanyitásTárgy: Alex Blake - Mi a véleményed a karakterről?   Alex Blake - Mi a véleményed a karakterről? Icon_minitimeVas. Dec. 30, 2012 6:44 am

Mi a véleményed az új ügynöknőről? Oszd meg velünk!
Vissza az elejére Go down
https://criminalminds.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Alex Blake - Mi a véleményed a karakterről? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Blake - Mi a véleményed a karakterről?   Alex Blake - Mi a véleményed a karakterről? Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Alex Blake - Mi a véleményed a karakterről?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jason Gideon - Mi a véleményed a karakterről?
» Ashley Seaver - Mi a véleményed a karakterről?
» Kedvenc képeink a karakterről
» Elle Greenaway - Mit gondolsz a karakterről?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian Criminal Minds Fanatic :: Karakterek :: SSA Alex Blake-
Ugrás: